Pomaganie uskrzydla! Specjalna zbiórka podczas FORUM rękodzielników

Pomaganie przez kupowanie – takie hasło zawsze towarzyszy spotkaniom rękodzielników podczas FORUM Rękodzieła. IV edycja odbędzie się 19 listopada i będzie wyjątkowa, bowiem podczas jej trwania odbędzie się zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Stacja 6. Szukajcie różowych puszek z napisem: POMAGANIE USKRZYDLA.

Cykliczne FORUM Rękodzieła działa od tegorocznych wakacji. To dzieło przedstawicieli Fundacji Stacja 6 oraz Centrum Handlowego FORUM. Od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Wystawcy to utalentowani rękodzielnicy z Gliwic i okolic, którzy od lat zajmują się artystyczną i ręczną produkcją przepięknych przedmiotów. Ich obecność w życiu nabywców staje się wyjątkowa. To oryginalne i niepowtarzalne dzieła. Przedmioty wykonane ręcznie sprzedawać będzie prawie 20-stu wystawców. Dochód z tego wydarzenia, w postaci cegiełek przekazywanych przez wystawców na rzecz Fundacji Stacja 6, trafi do potrzebujących. Jednak podczas tej edycji spotkania rękodzielników dodatkowo pojawią się różowe puszki z napisem: POMAGANIE USKRZYDLA. Zebrane w ten sposób pieniądze również zasilą wielkie potrzeby podopiecznych Fundacji Stacja 6. Zima to czas, kiedy ta pomoc jest jeszcze bardziej konieczna. Numer zbiórki to: 2021/705/OR.

Pierwsze FORUM Rękodzieła odbyło się na scenie głównej centrum handlowego, ale kolejne ze względu na coraz większą liczbę uczestników zostały przeniesione na pierwsze piętro, które w części pasażu wokół obiektu Scena Forum były praktycznie w całości zajęte przez wystawców i ich klientów. 19 listopada spotykamy się w tym samym miejscu i czekamy na Was od 12:00 do 18:00. W pomieszczeniu Sceny Forum na piętrze +1 odbędą się również bezpłatne warsztaty rękodzieła. Tego dnia zaprosimy Was na pachnące zajęcia z tworzenia odprężających i aromatycznych soli do kąpieli ciała i nie tylko. Poznacie też właściwości różnych soli, ziół, kwiatów i olei oraz dowiecie się jaki mają wpływ na nasze ciało i psychikę.

Teraz spotykamy się 19 listopada. Kolejne targi odbędą się w sobotę 10 grudnia. Szczegóły następnego spotkania rękodzielników będą publikowane na: https://forumgliwice.pl.

Jeżeli jesteś rękodzielnikiem to zapraszamy Cię do współpracy. Zadzwoń: 796926314. Sklep charytatywny w CH FORUM jest również miejscem, które funkcjonuje jako centrum wsparcia dla osób w trudnych sytuacjach życiowych. Dochód z niego oraz FORUM Rękodzieła trafia do osób bezdomnych, biednych, chorych i samotnych.

Zapraszamy na czwartą edycję FORUM Rękodzieła i do pomagania przez kupowanie!

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI