r e k l a m a


Potrącenie pieszej na przejściu w Gliwicach

spot_img
r e k l a m a

Do wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło wczoraj o godzinie 17.45 przy ul. Skowrońskiego w Gliwicach. 78-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię prawidłowo. W wyniku potrącenia doznała poważnych obrażeń ciała. Trafiła do szpitala.

Poszkodowana gliwiczanka znajdowała się już w połowie oznakowanego przejścia, gdy potrącił ją samochód osobowy marki Citroen, kierowany przez 60-letnią mieszkankę powiatu tarnogórskiego. Kierująca była trzeźwa.
Policja bada teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

Raz jeszcze apelujemy do wszystkich, i kierowców, i pieszych, o ostrożność na drogach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmrok zapada wcześniej, ale i w ciągu dnia widoczność nie zawsze jest dobra. W tym czasie pogarsza się również koncentracja kierujących, dlatego tak ważna jest wzmożona czujność.

„W najbliższych dniach policja będzie przeprowadzać kolejne działania koncentrujące się przede wszystkim na poprawie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Każde wykroczenie stwarzające zagrożenie dla pieszych będzie karane bez taryfy ulgowej” – zapowiada KMP Gliwice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

pompują dezinformację o pierwszeństwie pieszych to się rzucają pod pojazdy.

Statystyka zatajona zapewne lub pod publikę mataczona.

Frank
Frank
1 rok temu
Reply to  Covid

Piłeś, nie pisz.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI