spot_imgspot_img


Trening z Piastem

Piast Gliwice rozpoczyna akcję mającą na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu.

Każdy może zaprosić piłkarzy i trenerów gliwickiego klubu na zajęcia wychowania fizycznego lub trening swojej sekcji. Zawodnicy w ramach programu będą prowadzić zajęcia sportowe w przedszkolach, szkołach, uczelniach i klubach sportowych.

Do programu mogą zgłaszać się wszyscy chętni (dzieci, rodzice, nauczyciele, trenerzy) wysyłając swoje dane kontaktowe wraz z numerem telefonu i proponowanymi terminami spotkania na adres [email protected] Pracownicy klubu skontaktują się i zorganizują przyjazd piłkarzy Piasta.

Spotkania to świetna okazja do wzięcia udziału w treningu prowadzonego przez profesjonalnych piłkarzy, zapoznania się z ćwiczeniami i sztuczkami technicznymi. To także wspaniała szansa na zebranie autografów i zrobienie wspólnych zdjęć.

O organizacji spotkań decyduje kolejność zgłoszeń, nie mniej jednak będą czynione starania, by zawodnicy odwiedzili wszystkich chętnych.

Równolegle z akcją przeprowadź z nami trening można zapraszać piłkarzy Piasta na spotkanie w szkole, w trakcie którego będzie okazja do porozmawiania z zawodnikami, wzięcia udziału w konkursach i próbie dopingu.

(fot. Biuro prasowe Piasta Gliwice/Michał Duśko)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tylko GKS
tylko GKS
12 lat temu

nowy marketingowiec Piasta gra do właściwej bramki!!! dobre akcje a nie to co koza. TYYYYLKO GKS PIAST!!!!!!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI