spot_img

Posadzono 2000 drzew w Gliwicach. Czas na pielęgnację

Dobiegają końca nasadzenia, które miasto prowadzi na terenie całego miasta już od jesieni. Tylko w pasach drogowych zyskaliśmy niemal 2000 drzew.

Jesienią pojawią się kolejne. Tymczasem, nowo posadzone rośliny poddawane są odpowiedniej pielęgnacji, która pomoże im się zaaklimatyzować i pięknie rozwijać. Pielęgnacja polega na regularnym podlewaniu, nawożeniu i codziennej kontroli.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI