r e k l a m a

spot_imgspot_img

Pościg w Gliwicach. Pijany kierowca zatrzymany (wideo)

W niedzielę, 23 stycznia około godziny 11.00, policja otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu jazdy pod wpływem alkoholu. Kierowca volkswagena miał jechać przez Sośnicę na DK88.

Dyżurujący funkcjonariusz pilnie skierował na miejsce dwa patrole wydziału ruchu drogowego. W tym samym czasie dyżurny V komisariatu zauważył wymienione auto na ekranie monitoringu miejskiego. Kierujący akcją zastępca dyżurnego w KMP sterował pościgiem, prowadzonym przez nieoznakowany radiowóz marki BMW oraz patrol w pojeździe oznakowanym.

Patrole na bieżąco otrzymywały informacje, gdzie w danej chwili znajduje się podejrzany volkswagen. Samochód został zatrzymany na DK88, na wysokości centrum handlowego w Gliwicach. Kierujący, 50-letni mieszkaniec jednego ze śląskich miast, był kompletnie pijany – wydmuchał prawie 1,9 promila. Zatrzymano mu uprawnienia.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że to nie pierwszy raz tego człowieka. Miał już zatrzymane prawo jazdy w roku 2015. Jak widać, niektórzy nie uczą się na błędach… Teraz mężczyznę, oprócz sprawy karnej i wyroku, czekają kary grzywny.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI