Potrącił dziewczynkę na ul. Świętojańskiej i dostał dozór

25-latek, który potrącił 12-latkę na przejściu dla pieszych jest już na wolności.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 2 tys. Przypomnijmy, że potrącona dziewczynka zmarła. Kierowca nie miał uprawnień do poruszania się tego typu pojazdem po drogach publicznych.

16 kwietnia o godzinie 8.40 w Gliwicach, koparka skręcała w lewo i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła ze skutkiem śmiertelnym 12-letnią mieszkankę Gliwic. Dziewczynka przechodziła na zielonym świetle. Postępowanie prowadzi KMP w Gliwicach. Po jego zakończeniu sprawcę czeka proces przed sądem.

Zobacz też: Tragedia na ul Świętojańskiej. Koparka potrąciła dziewczynkę

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lamus
Lamus
11 lat temu

ciekawe czy dostanie mieszkanie

marek
marek
11 lat temu

Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony ktoś stracił dziecko, młoda dziewczynka straciła życie, ale z drugiej strony 25 letni kierowca też ma życie przed sobą, pewnie nie zrobił tego specjalnie…. no ale nie miał uprawnień na jeżdżenie koparką po ulicach. Ktoś kto wsiada za kierownicę auta bez prawka też powinien o tym mysleć

[*]
[*]
11 lat temu

Oliwka [***]

kasia
kasia
11 lat temu

Tragedia przede wszystkim dla rodziny tego dziecka.Co do kierowcy to dla niego tez jest to na pewno dramat.A wszystkiemu winien jest rynek pracy.Chłopak pewnie nie miał nawet umowy o prace.Przyjęli go posadzili do koparki wiec był szczesliwy ze ma prace i robił co mu kazali bo na jego miejsce jast 10 innych.Bardzo smutne ale takie są w tym kraju realia.

Paweł
Paweł
11 lat temu

A według mnie winni są też Ci, którzy puścili tego kolesia z koparką, wiedząc o tym, że nie ma uprawnień do poruszania się po drodze publicznej.. A to co się stało, to już inna sprawa. Przykre to wszystko, ale czy wieszać psy na samym kierowcy koparki?

taka różnica
taka różnica
11 lat temu

nie potrącił – tylko zabił ! …. a w jaki sposób [umyślny, bezmyślny czy też za wiedzą i przyzwoleniem innych] to już sąd osądzi ….

lol
lol
11 lat temu

on powinien dostać dożywocie

Anonimowo
11 lat temu

to co on zrobil jest dla niego juz kara do konca zycia a jeszcze sad wymierzy swoja

Anonimowo
11 lat temu

kara go nie minie sumienie nie pozwoli zapomniec a sod wymierzy odpowiednia kare

matka
matka
11 lat temu

tragedia którą ciężko przeżyc .Współczuje rodzinie zmarłej dziewczynki ,serce sciska się z bólu.kierowca ma juz kare do końca swojego od tej pory innego życia ,,CZARNEGO,, a szef który mu zezwolił na poruszanie sie w mieści na takim sprzęcie powinien ponieść karę nie mniejszą niż kierowca .Cwaniacy którzy wykorzystują ludzi wiedziec że człowiek bez pracy chwyta się brzytwy

zygmunt
zygmunt
11 lat temu

szef, który zezwolił poruszać się na sprzęcie? pokażcie szefa, który wysyła na szkolenie, albo kurs obsługi koparki? było pewnie albo jeździsz bez uprawnień albo *******

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI