r e k l a m a


Krzysztof Kleczka odchodzi z klubu PO. „Nie wspieramy rozwoju miasta” (TV)

spot_img
r e k l a m a

W mediach ogólnopolskich co chwilę pojawiają się informacje o tym, że kolejni posłowie odchodzą z Platformy Obywatelskiej.

Wygląda na to, że teraz podobne informacje zaczną pojawiać się w mediach lokalnych. Wczoraj radny Krzysztof Kleczka poinformował dziennikarzy, że odchodzi z klubu PO.

Krzysztof Kleczka zapewnia, że nie wstąpi do żadnego innego klubu w Radzie Miejskiej, mało tego – planuje założyć własny klub radnych niezależnych. Kleczka podczas konferencji prasowej powiedział, że rozmawia na ten temat z kolegami z innych klubów.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_04/20120417_radny_kleczka.flv” /]
 

Po odejściu Kleczki, klub radnych PO liczy 9 członków. Dokładnie tyle samo osób należy do klubu Koalicji dla Gliwic Zygmunta Frankiewicza, 4 to członkowie klubu PiS, 2 SLD i jeden niezależny.

– Startując w wyborach z listy PO miałem nadzieję, że wspólnie z kolegami i koleżankami radnymi z PO usprawnimy funkcjonowanie naszego miasta. Obecna kadencja RM powoli dobiega do połowy – tymczasem niestety nie dość, że niewiele usprawniliśmy to w mojej ocenie nie wspieramy rozwoju miasta. Nie mogę i nie chcę akceptować nadal tej sytuacji – napisał Krzysztof Kleczka w swoim oświadczeniu.

Radny twierdzi, że jego decyzja jest pokłosiem spostrzeżeń i uwag wyborców. – Osoby znające moją dotychczasową działalność dziwiły się, dlaczego nadal tkwię w tym niekorzystnym dla miasta układzie – przyznaje Kleczka.

Krzysztof Kleczka nigdy nie był członkiem partii. W wyborach wyłącznie startował z listy PO z 12. miejsca.

Zobacz też: Żenujący spektakl na sesji rady miejskiej (TV)

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Echelon
Echelon
11 lat temu

Czyżby zauważył, że droga wiodąca w PO to droga donikąd?

Marx
Marx
11 lat temu

szczury uciekają z okrętu…?

!?
!?
11 lat temu

Zaczyna się opuszczanie okrętu? Jeśli tonie to trzeba szukać lepszego miejsca, szczególnie, gdy ma się ambicje. W PO można tylko pokrzyczeć na prezydenta, ewentualnie narazić się na śmieszność. Trzeba uciekać. Zgadzam się. Warto obserwować, co będzie dalej.

mędrzec
mędrzec
11 lat temu

Taki cichy i spokojny i taki odważny krok! Brawo!!!

maniek
maniek
11 lat temu

aż dziwne że to nie Kajetan Gornig zmienił barwy po raz kolejny. To on raz przechodził od Gałazewskiego do Frankiewicza, później od Frankiewicza do Gałażewskiego. Tylko zobaczy że okręt naprawdę tonie to na pewno gdzieś przeskoczy

andrzej
andrzej
11 lat temu

ostatni sondaż pokazał że platforma słabnie w oczach i pierwsi odważni zaczęli odchodzić. zawsze lepiej byc niezależnym niż pod sterem partyjnym

obserwator
obserwator
11 lat temu

Teraz bedzie udawał niezależnego, a za pół roku wstapi do klubu Frankiewicza. Ciekaw jestem co mu zaoferowano w zamian? Ale pewnie niedługo sie tego dowiemy.

kierowca PKM
kierowca PKM
11 lat temu

Nadchodzi era końca wygłupów gliwickiej Platformy. Teraz już się ten cyrk posypie, i tak zbyt długo wytrzymał!

KKK
KKK
11 lat temu

Czas pokaże czy Pan Kleczka faktycznie odcina się od butnej POlityki czy ucieka jak szczur z tonącego okrętu ?! Własne zdanie i przekonania nie mają szans z partyjnymi standardami!
Zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że to zmiana na lepsze. Na razie obserwujemy …

!?
!?
11 lat temu

Dlaczego ktoś miał mu coś oferować? Tych wygłupów wystarczyło. Myślący człowiek długo w takim oszołomstwie, jak stworzyła Platforma nie wytrzyma. Jest wśród radnych PO jeszcze kilka osób, które myślą i zauważyły kto i jak w niej rządzi, a może inaczej – kto i w co ich wkręca.

...
...
11 lat temu
Reply to  !?

gdyby myśleli – to nie byli by w PO – karierowicze

Anonimowo
Anonimowo
11 lat temu

zawsze będę popierał ludzi którzy NIE BOJĄ SIĘ SAMI MYŚLEĆ! brawo dla pana Krzyśka!

baśka
baśka
11 lat temu

głupi jest że do Franka się nie podłącza bo może tylko zyskać wyborców dzięki temu

wkurzany całą sytuacją@
wkurzany całą sytuacją@
11 lat temu

Nigdy nie brałem udziału w tego typu dyskusjach, ale szlag mnie trafia jak to czytam! Widzę, że Kleczka to typ lidera, który ma swoje ideały i za nic ich nie sprzeda w imię partyjnych interesów. Doceńmy, że któś ma swoje zdanie i potrafi je przekazać nie bojąc się o konsekwencje. Jesteście tacy mądrzy, to dajcie przykład takiego człowieka będącego przy władzy któy się postawił! Na tym forum wypowiadają się sami frystraci, którzy w życiu nic nie osiągnęli.

ka-szka
ka-szka
11 lat temu

Co człowiek może zrobić gdy ma takie szefostwo w klubie a sam potrafi też myśleć.Teraz s a m będzie decydować o głosowaniu.

strażnik
strażnik
11 lat temu

będzie startował w wyborach prezydenckich zobaczycie… znamy go dobrze…

GREGOR
GREGOR
11 lat temu

Kleczka to zwyczajny *******. Mieszkam na osiedlu gdzie pełni funkcje prezesa, poprostu szok.Brak szacunku dla mieszkańców, liczy sie tylko dla niego bilans i zdobywanie pochwaleń.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI