r e k l a m a


Potrzebni statyści do filmu z Tomaszem Karolakiem

Jak już informowaliśmy, 4 września w Gliwicach ponownie pojawi się ekipa filmowa. W naszym mieście powstają zdjęcia do filmu przygodowego „Klub włóczykijów”.

Pod koniec sierpnia w plac zdjęciowy zmieniła się gliwicka Starówka. W najbliższy czwartek sceny do filmu będą kręcone w dwóch miejscach – w godzinach od 7.00 do 13.00 na Placu Piłsudskiego, a od 13.00 do 20.00 na ul. Powstańców Warszawy.

Niestety, dla zmotoryzowanych mieszkańców oznacza to utrudnienia. W czasie realizacji zdjęć na Placu Piłsudskiego, na odcinku przyległym do placówki banku i budynków mieszkalnych, będzie obowiązywał zakaz parkowania. Natomiast po południu z ruchu wyłączone zostaną: ul. Powstańców Warszawy – na odcinku od skrzyżowania z ul. Orlickiego do skrzyżowania z ul. Jasnogórską oraz ul. Młyńska – na odcinakach przyległych do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy. Objazd zostanie poprowadzony ul. Jasnogórską.

W śródmieściu kręcone będą m.in. sceny maratonu i podobnie, jak w przypadku zdjęć na Starówce, również tym razem potrzebni są statyści. Chętni, którzy chcą zagrać w filmie, mogą się zgłaszać do realizatorów (tel. 602-772-778 lub e-mail: [email protected]).

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Borysek
Borysek
9 lat temu

Kobiety też moga się zgłaszać ??? 🙂

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI