r e k l a m a


Prace na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej i ul. Nowy Świat

Zmiany na dużym skrzyżowaniu w centrum miasta.

Prace na skrzyżowaniu Pszczyńska-Mikołowska-Nowy Świat rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek – 22 kwietnia. Ich finał, planowany jest z końcem miesiąca.

Dla kierowców oznacza to szereg zmian:
– Nie będzie możliwości przejazdu z ulicy Mikołowskiej na wprost – w ul. Pszczyńską. Pozostanie możliwość skrętu w prawo w ulicę Nowy Świat i w lewo do ulicy Wrocławskiej. Kierowcy pojazdów, chcący dojechać z ulicy Mikołowskiej do ulicy Pszczyńskiej będą musieli skorzystać z objazdu wyznaczonego ulicami : Wrocławską, Łużycką, Kujawską i Panewnicką do ulicy Pszczyńskiej.
– Kierowcy poruszający się ulicą Pszczyńską nie będą mogli skręcić w lewo w ulicę Nowy Świat. Objazd poprowadzi ulicami: Wrocławską, Strzody do ul. Dworcowej. Relacja, która pozostanie bez zmian, to prawoskręt z ulicy Pszczyńskiej do ulicy Wrocławskiej.
– Jadący ulicą Nowy Świat – od strony Szpitala Wielospecjalistycznego – nie będą mieli możliwości skrętu w prawo do ul. Pszczyńskiej. Będą musieli wybrać objazd, który wyznaczony zostanie: Wrocławską, Łużycką, Kujawską i Panewnicką do ulicy Pszczyńskiej.

Na czas zmian w organizacji ruchu, korektą objęte zostaną rozkłady jazdy linii autobusowych 8, 32, 32N, 41, 58, 232, 669 i 932.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI