r e k l a m a
spot_imgspot_img

Prezydent Gliwic nagrodził społeczników (TV)

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_06/20140605_liderzy.mp4″ /]

Warto działać i pracować na rzecz lokalnej społeczności. Przekonali się o tym ci, których wczoraj nagrodził prezydent Gliwic, Zygmunt Frankiewicz.

W ręce laureatów trafiły nie tylko statuetki, ale także nagrody finansowe. Wręczono nagrody w kategoriach: Debiut Roku, Organizacja Roku, Lider Społeczny Roku, Biznesowy Dobroczyńca Roku, a także – wybrana przez gliwiczan w głosowaniu – Inicjatywa Roku.

Pierwsza nagroda trafiła do Fundacji Biegamy z sercem w kategorii Debiut Roku.

W kategorii inicjatywa roku zwyciężyła Niedzielna Liga Futsalu. To rozgrywki charytatywne, które portal infogliwice.pl wspiera medialnie. Nagroda trafiła do stowarzyszenia Cała Naprzód.

Liderem społecznym roku została Małgorzata Malanowicz – Pęczak. To kobieta, która zarządza stowarzyszeniem Gliwickie Metamorfozy. Organizują oni wiele cennych inicjatyw m.in. Rok Theodora Kalidego.

Tytuł organizacja roku trafił do stowarzyszenia Cała Naprzód. Otrzymali oni statuetkę oraz 5 tysięcy złotych. W tej kategorii wyróżnienie otrzymało stowarzyszenie GTW za projekt pod nazwą Stacja Artystyczna Rynek. Portal infogliwice.pl aktywnie wspiera także GTW.

Tytuł Biznesowego dobroczyńcy roku otrzymała firma PC Store. Pomaga ona m.in. stowarzyszeniu GTW w organizacji finału WOŚP. Wyróżnienie w tej kategorii trafiło do Technoparku Gliwice oraz firmy Future Processing.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
9 lat temu

PREZYDENT FRANKIEWICZ ODZNACZYŁ ZA POMOĆ W ORGANIZACJI WOŚP W ŚWIETLE NIEJASNYCH MACHINACJI FINANSOWYCH PREZESA OWSIAKA I PRAWOMOCNIE PRZEGRANEGO PROCESU PRZEZ FUNDACJĘ WOŚPI JEGO JEST TO MAŁA NIESTOSOWNOŚĆ

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI