r e k l a m a


PRUiM ma nowego prezesa. Henryk Małysz zrezygnował

Od kilku dni prezesem Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów nie jest już Henryk Małysz. Na stanowisku zastąpił go Waldemar Macyszyn.

Na oficjalnej stronie PRUiM czytamy, że decyzja zapadła 30 czerwca na posiedzeniu Rady Nadzorczej PRUiM S.A. Wieloletni prezes firmy Henryk Małysz złożył rezygnację i została ona przyjęta.

Waldemar Macyszyn zawodowo związany jest z budownictwem od 25 lat. Od 2 maja 1984 r. rozpoczął pracę zawodową w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Gliwicach, przekształconym w procesie komercjalizacji kolejno w 2000 r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a następnie w 2008 r. w spółkę akcyjną „Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów”.

W okresie pracy zawodowej przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od szeregowego pracownika przez średni dozór, do zajmowanego od 2004 r. stanowiska Dyrektora Technicznego – Pełnomocnika Zarządu. W trakcie pracy zawodowej ukończył studia inżynierskie na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz uzyskał uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

PRUiM S.A. w Gliwicach jest firmą wykonującą roboty drogowe i inżynieryjne głównie na terenie aglomeracji śląskiej, a także w innych regionach kraju. Spółka specjalizuje się w prowadzeniu robót drogowych, mostowych, inżynierskich i usługowych.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Fvgfd
Fvgfd
10 lat temu

Złodziej!

OKO
OKO
9 lat temu

No a nowy Prezes Macyszyn to co taki święty – dwa razy dłużej niz Małysz bo 25 laty siedzi w tym bagnie i się czai…… o też w tym wszystkim maczał palce przeciez jako Dyrektopr techniczny koordynował budowy , podpisywal=ł umowy z podwykonawcami obiecywał góry zloota,

Teraz po Małyszu trzeba sioę zajać Macyszynem ……. ma też za skóra wiele …działał w jednej machinie .. czekajmy na dalsze rozstrzygniecie wydarzeń .. będzie bardzo ciekawie

fotogr
fotogr
9 lat temu

Jakieś stare te zdjecia zamieszczono tu …
ma ktoś aktualne fotki

Podobnież Małysz steruje z drugiego rzędu tym PRUiMem

ale numer

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI