Przekaż swój 1% podatku na leczenie i rehabilitację nóżki Kubusia z Gliwic

Kubuś urodził się z wadami wrodzonymi rączki ì nóżki. Obecnie ma 7 lat a za sobą już 8 poważnych operacji. Czekają go kolejne.

Nóżka Kuby jest krótsza od zdrowej o 9 cm, brakuje w niej kości strzałkowej i ma w niej 3 paluszki. W rączce również ma 3 paluszki, a ponieważ urodził się z palcozrostem musiał mieć operacje rozdzielenia paluszków. tym roku przeszedł kolejna poważna i bolesna operacja.Został mu założony specjalny aparat Taylora dzięki czwmu nóżka bedzie 6cm dłuższa..

Niestety, operacje wydłużania nóżki czekają go co 3 lata aż do końca okresu wzrostu, ponieważ nóżka nie rośnie tak, jak zdrowa.

Okres wydłużania który trwa ok.7miesięcy jest bardzo bolesny i wiaże się z ogromnymi powikłaniami,infekcjami,zakażeniami i pozostawia dużo blizn na całe życie oraz zostawia ogromny ślad w psychice…

Kubuś jest w tym czasie bardzo ograniczony i nie może robić tego co jego rówieśnicy. Kuba marzy żeby w przyszłości mieć równe nóżki i mógł biegać jak jego rówieśnicy dlatego pomóżmy mu spełnić jego marzenie!

– Dzięki naszej pomocy będzie mógł być w przyszłości samodzielny i mieć równe nóżki, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie swojego 1% na leczenie Kubusia. Dla nas to tak niewiele a tak bardzo może pomóc – mówi mama chłopca.

Można również przekazać darowiznę na konto fundacji w której Kuba jest podopiecznym:
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 21070 Stępień Jakub darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

W formularzu PIT wpisz:
KRS 0000037904
W rubryce: “Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”: 21070 Stępień Jakub

Więcej informacji o Kubusiu na stronie www.pomagamyjakubowi.pl

Dziękujemy!

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI