r e k l a m a
spot_imgspot_img

Przywitaj wakacje nad jeziorem w Czechowicach

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! Jak odpoczynek to lody, woda, plaża, i zabawa. MZUK zaprasza wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic na „Powitanie wakacji w Ośrodku Wypoczynkowym w Czechowicach”, które odbędzie się 1 lipca.

Z okazji otwarcia sezonu letniego Miejski Zarząd Usług Komunalnych organizuje dla wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic coś specjalnego. Oficjalne „Powitanie wakacji”, które odbędzie się 1 lipca w Czechowicach w godzinach 12:00 – 16:00. Każdy znajdzie coś dla siebie! Od dmuchawców przez pokazy judo i szermierki, gry i zabawy oraz lekcja bezpieczne wakacje, znakowanie rowerów i animacje dla dzieci. Pyszne lody, słodka wata cukrowa i uwielbiany popcorn. Tego dnia nikt nie będzie się nudził. Zachęcamy do udziału w grach i zabawach organizowanych m.in. przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Straż Miejską. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody i upominki. Pokazy szermierki zorganizowane przez klub sportowy Muszkieter i pokaz judo w wykonaniu Mieczysława Glinki, zapewne zachwycą wszystkich sportowców. Może znajdą się jakieś nowe, nie odkryte dotąd talenty? Bańki mydlane, malowanie twarzy i wiele innych ciekawych animacji czekać będzie na najmłodszych.

W trakcie imprezy po terenie ośrodka, spacerować będą wolontariusze z psiakami ze Schroniska dla zwierząt w Gliwicach. Ustawiony zostanie kącik adopcyjny, przy którym będzie można uzyskać informacje w temacie adopcji zwierząt. Wakacje witać będą także małe kotki z naszego Schroniska. Może dla części z nich będzie to początek czegoś nowego.

Zapraszamy wszystkich – 1 lipca godz. 12:00 – 16:00.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ps
ps
6 lat temu

kto jeździ jeszcze na Czechowice? tam się co tydzień ktoś topi

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI