Razem dla małej Zuzi. Pomoc na sportowo

W niedzielę handlową, 29 sierpnia, zapraszamy do Parku Handlowego Arena nie tylko na zakupy! Tego dnia zorganizowana zostanie wielka zbiórka na rzecz Zuzi – maleńkiej mieszkanki Gliwic.

Biorąc udział w licznych zajęciach i pokazach sportowych, będzie można przekazać dobrowolny datek na leczenie dziewczynki. Bądźmy razem! Pomóżmy! Maleńka Zuzia z Gliwic urodziła się jako skrajny wcześniak, co pociągnęło za sobą szereg konsekwencji dla jej zdrowia. Przez cały czas Zuzia musi być poddawana terapii farmakologicznej oraz rehabilitacji. Dziewczynka ma m.in. problemy z układem oddechowym, boryka się z zaburzeniami neurorozwojowymi i atopowym zapaleniem skóry. Jedynym ratunkiem jest terapia w USA, na co
zbierane są fundusze.

Zuzia jest podopieczną fundacji „Serce dla Maluszka” z Bielska Białej – pozarządowej organizacji dobroczynnej, która opiekuje się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi oraz rodzinami zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym. I to właśnie z Fundacją będziemy działać na rzecz Zuzi, podczas eventu organizowanego wspólnie z OPS Gliwice.

W niedzielę 29 sierpnia, od 11.00 do 17.00 czekamy wraz z naszymi Partnerami, którzy przystąpili do akcji, na młodszych i starszych miłośników sportu. Włączając się w rozgrywki i zabawy – będzie można przekazać datek na rzecz Fundacji i Zuzi.

W programie:
11:00 – 17:00 – Szkółka Piłkarska Espaniola – pokazy, atrakcje, tor przeszkód itp. (miejsce boisko: Decathlon)
11:00 – 14:00 – Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotnicznych – wystawa i zajęcia z modelarstwa prowadzone przez członków stowarzyszenia w pasażu centrum.
12:00 – 17:00 – Akademia Piłkarska Team Gliwice – pokazy, atrakcje, tor przeszkód itp. (miejsce boisko: Decathlon)
12:00 – 13:00 – Szkoła Jazdy na Rolkach Rolki Gliwice – obowiązują zapisy na zajęcia (https://rolkigliwice.pl/event-charytatywny/). Należy również przynieść swoje rolki
13:30 – 14:00 – Klub Sportowy Kodokan – pokaz sztuk walki oraz zajęcia praktyczne (Strefa na Parkingu Parku Handlowego Arena Gliwice)
14:00 – 15:00 – Sekcja Szermierki Piasta Gliwice – pokazy szermiercze ((Strefa na Parkingu Parku Handlowego Arena Gliwice)
14:00 – 17:00 – Klub Aktywnej Mamy – zajęcia dla kobiet i dzieci, przestrzeń LABA

Ponadto przez całą sobotę i niedzielę na terenie centrum prowadzone będą animacje dla dzieci. Dla uprzyjemnienia czasu przygotowane zostały lemoniada oraz lody. Każde dziecko, które wrzuci dobrowolny, nawet symboliczny datek do puszki, otrzyma bezpłatny talon na orzeźwiający poczęstunek.

„Gorąco zapraszam wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic do odwiedzenia parku handlowego Arena w najbliższą niedzielę i udział w licznych sportowych atrakcjach, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi Partnerami. Maleńka Zuzia jest mieszkanką Gliwic, dlatego nasze centrum, jako świadomy członek społeczności lokalnej, bez wahania włączyło się w zbiórkę. Dziękujemy też wszystkim Partnerom, gdyż działając razem możemy osiągnąć więcej. Czekamy na Państwa w najbliższą niedzielę z dobrą zabawą i zdrową rywalizacją. Liczymy na zaangażowanie.” – do udziału w akcji zachęca Anna Kowalska, dyrektor Parku Handlowego Arena.

Przypominamy, że całe centrum nadal pracuje zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pandemicznego. Na terenie Areny obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, dezynfekcja rąk przed wejściem do sklepów lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach. Prosimy również o trzymanie dystansu społecznego.

Park Handlowy Arena pracuje w godzinach 9.00 – 21.00, a w handlowe niedziele 10.00 – 20.00. Zapraszamy!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI