Remont, objazdy i ruch jednokierunkowy od poniedziałku

W poniedziałek 3 sierpnia o godz. 6.00 rozpocznie się remont odcinka ul. Styczyńskiego, od ul. Kozielskiej do ul. Andersa. Robotnicy będą kładli nową nawierzchnię jezdni.

Na czas robót będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy, od strony ul. Andersa do ul. Kozielskiej. Objazd od strony z ul. Kozielską zostanie poprowadzony ulicami: Kozielską, Daszyńskiego i Kościuszki – informuje Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów. Jeżeli nie przeszkodzi pogoda, prace zakończą się najpóźniej w piątek, 7 sierpnia.


MSI

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lukasz
lukasz
7 lat temu

Nie wiem kto ocenia drogi do naprawy, ale 100x lepiej byłoby wyremontować Kościuszki zamiast Styczyńskiego 🙁

Johny
Johny
7 lat temu

Co za absurd! Ten odcinek jest w świetnym stanie, nie rozumiem po co remontować dobrą drogę skoro inne drogi w fatalnym stanie od 10 lat nie mogą doczekać się remontu!

raf
raf
7 lat temu

Osoba która podejmuje decyzje o remontach nawierzchni w Gliwicach chyba nawet nie ocenia stanu faktycznego tych nawierzchni. Są dużo pilniejsze remonty np. Sowińskiego, część daszyńskiego czy garby na piwnej. Ludzie niech ktoś przemówi do rozumu ludziom podejmującym takie decyzje. Drugą sprawą jest to że coraz więcej remontów wykonuję się w tym samym czasie co uniemożliwia normalny ruch w mieście. Remonty muszą być ale zaplanowane z głową.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI