r e k l a m a
spot_imgspot_img

Remont tunelu przedłuża się. Dlaczego?

Przedłuża się remont przejścia podziemnego łączącego ul. Toszecką z ul. Bohaterów Getta Warszawskiego.

Prace miały się zakończyć jeszcze w 2015 r., jednak ze względu na prowadzone próby izolacyjne obiektu, termin zakończenia prac został przełożony. Tunel jest własnością PKP. W ramach prowadzonej na zlecenie PKP przebudowy dworca, remont przejścia podziemnego wykonuje firma Aldesa.

– Remont tunelu zostanie wznowiony po uzyskaniu dodatkowych, niezbędnych uzgodnień. Obecnie trwa procedura wyboru jednego z rozwiązań izolacyjnych i zatwierdzenie technologii. Montaż instalacji potrwa około 3 tygodni, jednak aby uzyskać oczekiwany efekt izolacyjny, w zależności od aury, trzeba poczekać 2-3 miesiące. Wówczas będzie można położyć okładziny ścian i sufitów. Aby ograniczyć tymczasowe utrudnienia i zapewnić możliwie swobodne korzystanie z podziemnego przejścia, zabezpieczono lampy i okablowanie tunelu. Zakończenie robót w tunelu planowane jest na czerwiec 2016 r. – informuje firma Aldesa.


MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
8 lat temu

Zabezpieczono okablowanie 😀 Plastikowe osłonki pod sufitem, a od strony Boh Getta – przyłożone wszystko workiem i czymś tam jeszcze.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI