r e k l a m a


Zmiany w ruchu na Sikorniku

Trwa budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Czapli, Kosów i Jaskółczej. Inwestycja wkracza właśnie w drugi etap, a to oznacza, że kierowcy powinni zapoznać się ze zmianami w organizacji ruchu.

W poniedziałek 22 lutego, o godz. 8.00 zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na ul. Kosów/Czapli dla jadących od strony ul. Rybnickiej w kierunku osiedla Sikornik (na odcinku od ul. Rybnickiej do ul. Zimorodka).

Ponadto na skwerze przy ul. Czapli/Kosów rozpocznie się wycinka drzew oraz budowa pierścienia ronda, w związku z czym piesi nie będą mogli przebywać na skwerze. Całkowicie zostanie wyłączony z ruchu wlot ul. Kosów. Objazd pomiędzy ulicami Czapli i Kosów zostanie poprowadzony ulicami Biegusa i Pliszki. Wyłączony z ruchu będzie także wlot ulic Olchowej, Ziębiej, Jaskółczej i Skowrończej. Na czas robót ulice te będą pełnić funkcję ulic dwukierunkowych z możliwością wjazdu wyłącznie od strony Opawskiej. Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. prosi kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone oznakowanie tymczasowe.


MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gosia
gosia
8 lat temu

I znowu jak na każdym gliwickim osiedlu masakra drzew, krzewów, trawników. Kiedy to się skończy? Jak nie będzie co wycinać?

Adi
Adi
8 lat temu

Lepiej wjechać autem w krzaki niż jeździć po nowoczesnych i bezpiecznych drogach o wyższej przepustowości. Ktoś gdzieś zasiał ziarenko i teraz ciemnogród w każdej wolnej chwili organizował by pikiety w obronie jakiegoś krzaka. A potem wsiadał w samochody których nie ma gdzie parkować i jechał drogami po których z trudnością da się jeździć narzekając na masakryczne korki. Ludzie, ogarnijcie się!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI