spot_img


Remont wiaduktu na Pszczyńskiej przy zjeździe z autostrad

12 sierpnia o godz. 8.00 rozpocznie się remont wiaduktu w ciągu ul. Pszczyńskiej.

Prace prowadzić będzie Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Roboty zostaną podzielone na 2 etapy obejmujące każdorazowo zajęcie 1 pasa ruchu. W obydwu etapach ruch w kierunku: od węzła autostradowego Gliwice-Sośnica do centrum będzie odbywał się czynnym pasem ruchu po remontowanym wiadukcie. W kierunku od centrum do węzła autostradowego ruch będzie odbywał się objazdem przez rondo na ul. Okrężnej.

W ramach inwestycji zostanie naprawiona i na nowo zaizolowana płyta pomostowa, a także położona nowa nawierzchnia. Prace przy remoncie wiaduktu powinny się zakończyć do połowy września.

[nggallery id=128]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
antyfan
antyfan
9 lat temu

A poszerzą go przy okazji ? czy dalej będą olewali wolę zmotoryzowanych mieszkańców.

Szarak
Szarak
9 lat temu

Jak się nie mylę to już drugi remont za czasów miłościwie nam urzędującego Prezydenta Z.F., szkoda pieniędzy. Niczego ten remont nie poprawi oprócz poprawienia tego co spaprano za pierwszym razem. Dlaczego remontu nie zrobi poprzedni wykonawca w ramach gwarancji ???????? (może ktoś coś ukrywa). Wiadukt trzeba wybudować na nowo i włączyć go w zjazd z autostrady. W innym przypadku dalej będzie wyglądał jak wjazd do wsi. Panie Prezydencie niech Pan nie będzie sołtysem i podejmie męską decyzję godną naszego miasta. Tłumaczenie, że zrobienie porządnego wjazdu do Gliwic z A4 spowoduje korki na ul. Pszczyńskiej nie jest godne nawet miernie wykształconego… Czytaj więcej »

urywaczgwintów
urywaczgwintów
9 lat temu
Reply to  Szarak

Porządny wjazd z autostrady do Gliwic będzie po przez DTŚ.

Nick
Nick
9 lat temu

Do tego buraka nie trafiają żadne argumenty,szkoda słów.

Maik
Maik
9 lat temu

Myślę ze jak w Gliwicach co by się nie działo to zawsze macie jakieś pretensje
Zastanówcie się nad sobą może coś z wami jest nie tak,proponuje przenieść się do Katowic.
Odkąd sledze to wszystko co dzieje się na Slasku to Gliwice górują nad wszystkimi,a wy ciągle się dajecie nabierać propagandzie którą sieja nie doszli władcy na prezydenta Gliwic.
Przygotujcie się na inowacje w Gliwicach a nie narzekajcie ciągle.
GLIWICE GÓRĄ

Szarak
Szarak
9 lat temu
Reply to  Maik

Może i Gliwice górą ale ta górka coraz mniejsza. Gliwice były najpiękniejszym miastem na Górnym Śląsku a teraz inni doganiają nas a może i wyprzedzą. Nikt nie ma ochoty krytykować dla samego krytykowania bo to bezsens. Myślę „Maik”, że choć raz wjeżdżałeś/aś z A4 na ul. Pszczyńską i gołym okiem widać że nowoczesna droga kończy się przed wjazdem do miasta. Obecnie remontowany wiadukt stał odłogiem przez cały czas budowy autostrady i co?? Czy należy się cieszyć z tego że ktoś u nas nie myśli ? albo że gdzie indziej jest gorzej. Chyba nie oto chodzi. To normalne, że chcemy żyć… Czytaj więcej »

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI