r e k l a m a
spot_imgspot_img

Rodzaje profesjonalnych krajalnic do wędlin

XXI wiek przejawia się bardzo dużą wygodą ludzi. Nie chcą oni wykonywać niektórych czynności i przerzucają je na inne osoby. Nie inaczej jest również z kupowaniem kiełbasy. Większość z nas oczekuje, że zakupi pokrojony produkt. W celu sprostania tym wymaganiom sklepy spożywcze oraz działy mięsne muszą posiadać krajalnice do wędlin. Skupimy się dzisiaj mocniej nad tymi maszynami.

Powszechnie stosowane krajalnice do wędlin.

Elektryczne krajalnice do wędlin to urządzenia, które widzimy codziennie. Praktycznie każdy sklep spożywczy lub dział mięsny posiada tego typu maszynę na swoim wyposażeniu. Niekiedy zdarzają się sytuację, że nie jest to jeden egzemplarz, ale więcej. Wszystko to zależy jak dużo kroi się produktów. Część osób może się zastanawiać, dlaczego rozwiązania te cieszą się tak dużą popularnością. Odpowiedź jest prosta. Ułatwiają one znacząco pracę. W krótkim czasie dzięki nim jesteśmy w stanie przygotować wędlinę w plastry. Ten aspekt dla naszego klienta jest najważniejszy i dzięki profesjonalnemu sprzętowi będziemy w stanie go spełnić.

Rodzaje krajalnic do wędlin.

Na rynku występują trzy rodzaje krajalnic do wędlin. Mowa tutaj o:

  • Krajalnicach do wędlin ręcznych – najczęściej spotykane rozwiązanie w mniejszych sklepach spożywczych. Maszyna ta charakteryzuje się tym, że wszystkie czynności musi wykonać człowiek. Mianowicie musi on nałożyć kiełbasę na stół roboczy, poruszać wózkiem i na samym końcu odbierać pokrojone przetwory.
  • Krajalnice do wędlin półautomatycznych – nieco bardziej zautomatyzowane rozwiązania stosowane w większych sklepach spożywczych. Tutaj operator musi tylko wrzucić na stół krojony produkt oraz kontrolować ile go się nakroiło. Silnik elektryczny sam porusza wózkiem.
  • Krajalnice do wędlin automatycznychnajbardziej zaawansowane maszyny ze wszystkich wymienionych. Znajdą one swoje zastosowanie w miejscach, gdzie naprawdę dużo produktów kroi się na plasterki. Rola człowieka ogranicza się praktycznie tylko i wyłącznie do umieszczenia produktu na stole. Reszta operacji przebiega w pełni automatycznie.
Wyroby pokrojone na krajalnicy do wędlin

Czyje krajalnice do wędlin wybrać?

Profesjonalne krajalnice do wędlin produkowane bądź importowane są przez wielu producentów. Do najbardziej popularnych zaliczamy następują firmy:

  • Ma-Ga.
  • Hendi.
  • Stalgast.
  • RestoQuality.
  • YatoGastro

Wszystkie wyżej wymienione koncerny zajmują się już od kilkunastu lat dostarczaniem wyposażenia do sklepów spożywczych, ale także lokali gastronomicznych. Możecie, więc być pewni, że ich rozwiązania są dopracowane i bezawaryjnej. Nawet jeżeli jakieś by wystąpiły do macie ciągły dostęp do części zamiennych do krajalnic do wędlin. Tak, więc będziecie je w stanie naprawić.

Zakup krajalnic do wędlin.

Tym oto sposobem przeszliśmy do ostatniej kwestii dotyczącej krajalnic do wędlin. Mowa tutaj oczywiście o nich zakupie. Naszym zdaniem warto tę czynność wykonać w sklepie internetowym. Nie będziecie musieli nigdzie dojeżdżać oraz ominą Was kolejki. Jeżeli sądzicie tak samo, powinniście odwiedzić witrynę znajdującą się tutaj: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Posiadają one w swojej ofercie wiele urządzeń. Poza tym udzielą Wam pomocy, jeżeli mielibyście z czymś problem. My już dziękujemy za uwagę i zapraszamy do innych naszych publikacji.

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI