Rodzinne zajęcia sportowe w Forum

Poszlibyśmy na trening, ale nie mamy z kim zostawić naszego maluszka. To częsty dylemat młodych rodziców.

CH FORUM wychodzi im naprzeciw i 29 października (wtorek) organizuje zajęcia sportowe, na które można przyjść z dziećmi do 1,5 roku życia.
Zajęcia w trzech grupach odbędą się w klubie My Fitness Place i będą rozpoczynać się o godzinie 10:00, 11:45 oraz 13:30.

Bloki zajęciowe obejmują 45-minutowe części: treningową i dietetyczną. W trakcie części treningowej mamusie wraz z dziećmi poćwiczą w odpowiednio przygotowanej sali. Następnie spotykają się przy poczęstunku, by porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Prowadząca zajęcia nie tylko przeprowadzi ćwiczenia, ale także udzieli porad na temat prawidłowego żywienia, wzmacniania mięśni i dbania o blizny po porodzie.

Zajęcia przygotowała wykwalifikowana trenerka personalna Magdalena Kłos, która specjalizuje się 
w treningu siłowym kobiet oraz współpracuje z kobietami po porodzie i w ciąży, prowadząc m. in. zajęcia dla mam z małymi dziećmi pod brandem Strong Mum.

Zajęcia dla mam odbędą się w wydzielonej sali klubu My Fitness Place, w komfortowych i dyskretnych warunkach. Poćwiczyć będzie można całą rodziną. W tym samym czasie chętnych tatusiów CH FORUM zaprasza na bezpłatny trening personalny z prowadzony przez trenerów My Fitness Place.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są 
w punkcie informacyjnym centrum oraz na profilu Facebookowym CH FORUM.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI