r e k l a m a


Rowerowa gra miejska już niebawem

– Wszystkich miłośników roweru i entuzjastów gier miejskich zapraszamy do wspólnej zabawy

– zachęcają organizatorzy „Rowerowej Gry Miejskiej Gliwice 2013”. Impreza odbędzie się 27 kwietnia. Jej uczestnicy poznają gliwickie zakątki z rowerowej perspektywy, sprawdzą długość ścieżek rowerowych, a po drodze rozwiążą kilka zadań-niespodzianek. Aby wystartować w zabawie, trzeba stworzyć i zarejestrować zespół (2- – 5-osobowy). Zgłoszenia (zawierające: nazwę drużyny, imię, nazwisko i wiek każdego uczestnika, numer telefonu oraz adres e-mail do kontaktu) należy przesłać na adres: e-mail [email protected] w terminie do 26 kwietnia do godz. 15.00.

Chętni będą mogli również zgłosić udział w grze osobiście w dniu imprezy. Organizatorzy będą czekać na gliwickim Rynku do godz. 9.30.


Gra rozpocznie się o godz. 9.00 na głównym miejskim placu. Zanim zespoły wyruszą w miasto, otrzymają „Mapę Zadaniową”. Metę wyznaczono na Placu Krakowskim. Finał zabawy – godz. 13.00. Na najlepszych będą czekać nagrody.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnicy powinni posiadać kaski rowerowe, a przemieszczając się po Gliwicach, przestrzegać zasad ruchu drogowego. Udział w grze jest bezpłatny. Wcześniej warto zapoznać się z regulaminem gry, który jest dostępny na stronie www.facebook.com/rowerowagramiejska. Organizatorami przedsięwzięcia są Turystyczny Klub Kolarski PTTK w Gliwicach im. Władysława Huzy i Miasto Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AniaCz
AniaCz
11 lat temu

Swietny pomysl na spedzenie wolnego dnia ze znajomymi, rodzinami! Na pewno bede 🙂

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI