r e k l a m a

spot_imgspot_img

Rozdajemy wielkanocne wianki w przedwielkanocny weekend w Parku Handlowym Arena

Do Wielkanocy coraz mniej czasu! Proponujemy zatem jak najszybsze dokończenie list zakupów i wizytę w Parku Handlowym Arena. Czekamy na Państwa przez cały najbliższy weekend, ponieważ nadchodząca niedziela jest dniem handlowym! W naszych sklepach wszystko gotowe, a my dodatkowo przygotowaliśmy przepiękne ozdoby świątecznego stołu w prezencie!

Doskonale wiemy, że nadchodzący weekend 1 i 2 kwietnia to czas wzmożonych zakupów wielkanocnych. Czekamy na Państwa z niecierpliwością! W Arenie będzie można kupić wszystko, czego potrzebujecie na świąteczny stół, a także do jego dekoracji! Nie zapomnijcie również o wielkanocnych zajączkach da najbliższych. A może w przedświątecznej gorączce uda się także pomyśleć o wiosennych zakupach odzieżowych lub czymś do domu? U nas znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji. Mamy też wyjątkowy prezent!

Każdy kto w najbliższy weekend (sobota lub niedziela) wyda u nas przynajmniej 150 PLN (na maksymalnie dwóch paragonach, z wyłączeniem sieci Carrefour), będzie mógł odebrać przepiękną ozdobę wielkanocnego stołu – okazjonalny wianek w jednym z trzech wiosennych kolorów: białym, żółtym lub zielonym! Każdy wianek zapakowany jest w pudło z okienkiem w kształcie zajączka, które dodatkowo ozdobione jest śląskimi wzorami. Może zatem stanowić prezent dla najbliższych. Warunkiem odbioru nagrody jest okazanie w punkcie promocji paragonów w godz. 11.00-18.00 oraz posiadanie konta w ramach aplikacji ARENA RABATÓW – naszego wirtualnego klubu dla miłośników zniżek i promocji.
A jak działamy w okresie przedświątecznym i świątecznym? Niedziela 2 kwietnia jest niedzielą handlową i wszystkie nasze sklepy oraz punkty usługowe otwarte będą w godz. 10.00-20.00, a hipermarket Carrefour od 09.00 do 21.00. W sobotę 8 kwietnia centrum będzie czynne od 9.00 do 13.30 a hipermarket Carrefour od 7.00 do 13.00. W Wielkanoc oraz wielkanocny poniedziałek centrum będzie nieczynne. Zapraszamy od wtorku 11 kwietnia. Życzymy udanych zakupów.
Zapraszamy!
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI