Miał nie zbliżać się do konkubiny. Chodziło o znęcanie się

Mężczyzna złamał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

„Sprawcy, którzy dopuszczają się przemocy wobec najbliższych, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. Wie to już 30-letni mieszkaniec Gliwic. Mężczyzna znęcał się nad swoją konkubiną. Prowadzone w tej sprawie postępowanie i zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie 30-latkowi zarzutu. Gliwiczanin miał opuścić miejsce zamieszkania i zakazano mu zbliżania się do pokrzywdzonej” – informuje policja.

„Podejrzany zlekceważył jednak zakazy i przyszedł do mieszkania konkubiny, gdzie naruszył jej nietykalność. Na miejsce przybył patrol z III komisariatu. Agresywny gliwiczanin zaczął szarpać się także z policjantami, a tym samym naruszył ich nietykalność” – dodaje KMP Gliwice.

30-latek został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do Aresztu Śledczego w Gliwicach. Sąd rejonowy, na wniosek prokuratury, zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI