r e k l a m a


Ruch jednokierunkowy przy szpitalu. Ma zmniejszyć korki

Od najbliższego piątku – 28 stycznia br. zmieniona zostaje organizacja ruchu dla dojazdu do punktu pobrań wymazów przy Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach.

Obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy! Pacjenci na wymaz wjeżdżać będą bramą od ul. Kościuszki, wyjeżdżając do ul. Zygmunta Starego.

Wcześniej policja wydała komunikat: „Policja otrzymuje prośby o usunięcie korków na ulicach w pobliżu punktów poboru wymazów, szczególnie przy ul. Błonie. Na zatory narzekają kierowcy komunikacji miejskiej oraz ci spieszący się do pracy. Przypomnijmy, skąd utrudnienia.
Wszystko wskazuje na to, że zmotoryzowani pacjenci przyjeżdżają na umówiony termin wymazu z godzinnym, a nawet dłuższym wyprzedzeniem – ustawiają się w kolejce, a ich samochody zawężają przepustowość ulicy i blokują ruch.
Aby jak najszybciej zaradzić tej sytuacji, gliwicka Policja prosi kierowców udających się na wymazy, aby za przednie szyby swoich samochodów włożyli białe kartki A4 z wypisanym umówionym terminem pobrania próbki – w szczególności prosimy o podanie godziny. Napis powinien być czytelny i widoczny!
Kierowcy, którzy przyjadą zbyt wcześnie, niepotrzebnie tworząc korek, będą proszeni przez funkcjonariuszy o opuszczenie kolejki i przyjazd 10-15 minut przed terminem. Do samochodów stojących w kolejce bez kartki podejdą policjanci i dopytają o wyżej wymienione szczegóły. Podejmą decyzje adekwatne do ustaleń”.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
2 lat temu

jadę do Szpitala… Wcześnie skończę studia: „Jak się tam znaleźć/wjechać”.

BRAFO!

Jan
Jan
2 lat temu

To samo jest u lekarzy, zamiast przyjść o oznaczonej godzinie, przychodzą godzinę wcześniej, tworzą kolejki i jeszcze mają pretensje do tych co przychodzą zgodnie z ustalonym czasem ” on dopiero przyszedł i został zaraz przyjęty, a ja siedzę już godzinę i jeszcze czekam” ….

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI