r e k l a m a


Sąd postanowił, że M. Śpiewok musi przeprosić K. Kuczyńską-Budkę

Katarzyna Kuczyńska-Budka mówi, że nie zgadza się na kłamliwą kampanię wyborczą i postanowiła złożyć pozew w trybie wyborczym przeciwko Mariuszowi Śpiewokowi. Dzisiaj Sąd Okręgowy w Gliwicach wydał postanowienie.

„Mariusz Śpiewok kłamie – orzekł Sąd Okręgowy w Gliwicach, nakazując przeproszenie mnie i zaprzestanie rozpowszechniania kłamliwych informacji. Mój kontrkandydat powiedział, że >>sabotuję budowę szpitala<<. Tymczasem gliwiczanie zasługują na najlepszą służbę zdrowia i inwestycję stulecia - najnowocześniejszy szpital w województwie. Skutecznym sposobem na zrealizowanie ambitnego projektu budowy szpitala jest współpraca z Ministerstwem Zdrowia i Śląskim Uniwersytetem Medycznym. Widząc brak dobrego pomysłu mojego kontrkandydata na sfinansowanie budowy szpitala, zainicjowałam ten projekt jako radna. Mariusz, dla gliwiczan jesteś niewiarygodny. Postanowienie Sąd wydał w pierwszej instancji" - napisała na swoim Facebooku Kuczyńska-Budka.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia postanowienia sądu w tej sprawie

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk
Patryk
1 miesiąc temu

W marcu 2021 na portalu onet.pl ukazały się informacje o Aferze w Gliwicach (zakup przez spółkę miejską sprzętu komputerowego o wartości ponad 30 mln zł, który został zakupiony po znacznie zawyżonej cenie – 30-40%, niewykorzystany przez 5 lat). Prokuratura prowadzi sprawę w powyższej sprawie od 2019 roku, NIK opublikował wyniki pokontrolne. I co z tym zrobił zarząd miasta, którego członkiem od 2019 roku jest Śpiewak ? NIC !!!!!   Czy to jest jedyny odosobniony przypadek? A co z Piastem, Halą Gliwice, PWiK,… ?  Czy my Gliwiczanie wierzymy że pod zarządem Śpiewaka zostaną wyjaśnione te nieprawidłowości skoro jego ojcem chrzestnym jest Frankiewicz ,… Czytaj więcej »

Jak to !?
Jak to !?
1 miesiąc temu
Reply to  Patryk

Podobno zwolnili księgową, która to jako pierwsza ujawniła.

Józek
Józek
1 miesiąc temu
Reply to  Patryk

Pewnie nowa szefowa Urzędu Miejskiego wyjaśni z czasem te wątpliwości,albo i nie i zamiecie pod dywan .Pożyjemy to się przekonamy .

kruczek
kruczek
29 dni temu

Ech te sądowe nieuki nieumiejące odmieniać poprawnie nazwisk… żenada…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI