Salony zdrowia i urody wyjdą na pasaż Forum

W ramach projektu „Z Forum możesz więcej” najbliższy weekend (16-17 kwietnia) zapowiada się zdrowo i pięknie.

Liczne w CH Forum salony branży zdrowia i urody „wyjdą” na pasaż. Rozstawią wyspy piękna, zaprezentują nowe produkty, zachęcą do zabiegów kosmetycznych i skorzystania z porad konsultantek. Będą też super rabaty. Większość dostępnych w Forum sklepów oferujących kosmetyki oraz preparaty i zabiegi upiększające już szykuje na sobotę i niedzielę swoje atrakcje.

Wśród nich są m.in. stanowisko SuperPharm, na którym przebadamy włosy, a także marki Yves Rocher, która zaprasza do bezpłatnej diagnozy skóry.
U innych w strefie piękna też sporo będzie się działo, a impreza w dwa weekendowe dni potrwa od godz. 12.00 do 19.00. Wezmą w niej udział m.in. finaliści konkursu „Z Forum możesz więcej”, tj. 10 osób, które aktualnie przechodzą wszechstronną metamorfozę. Kwestie zdrowia i urody są jednym z elementów tej zmiany.

Dodatkową korzyścią dla klientów będą rabaty przygotowane przez partnerów akcji. Dla przykładu: SuperPharm proponuje z kartą Life Style 30% i 40% rabatu na całą markę Regenerum; na 50% zniżki w ofercie Kaskada mogą też liczyć klienci Yves Rocher; na podobny pułap obniżek także klienci sieci Drogerie Natura. Perfumeria Douglas kusi nawet 40-proc. rabatem na niektóre zapachy, a Sephora 20-proc. na markę własną i wszystkie inne dostępne tylko w tej sieci.

O KONKURSIE „Z FORUM MOŻESZ WIĘCEJ”
Wyłonieni w przesłuchaniach finaliści konkursu przez miesiąc ćwiczą, przestrzegają diety i dbają o urodę oraz styl. Wydają też ufundowane przez Forum pieniądze na zakupy związane tematycznie z celem konkursu. Ich poczynania oceniają zaproszeni do projektu specjaliści: dietetyczka, trenerzy fitness, trenerka personalna i specjaliści od stylu i wizerunku. Ich zdanie będzie miało wpływ na końcową klasyfikację rywalizujących w metamorfozie i podział nagród, o które walczą konkur­so­wicze. Główna z nich to 2000 zł w formie karty podarunkowej. Lecz wygranym poczuje się każdy, komu uda się pokonać złe nawyki.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI