spot_imgspot_img


Samochód za 50 złotych? To możliwe w Europie Centralnej

Już w niedzielę 30 października poznamy szczęśliwca, który dzięki zakupom w Europie Centralnej odjedzie pachnącym nowością Hyundaiem Tucson 1,6GDI.

Taką okazję ma każdy, kto do ostatniej niedzieli października zrobi zakupy w Europie Centralnej za minimum 50 złotych. Z paragonem trzeba udać się do jednego z trzech punktów obsługi loterii, gdzie po uzupełnieniu specjalnego kuponu weźmiemy udział w losowaniu samochodu oraz kart przedpłaconych na zakupy o wartości 2 000 oraz 1 000 złotych. – W naszej akcji mogą brać udział osoby pełnoletnie – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Ale, co bardzo ważne, można robić to wielokrotnie. Jeśli chcemy zwiększyć naszą szansę na wygraną, warto wpaść na zakupy od poniedziałku do piątku do godz. 15:00. Wtedy otrzymamy podwójną liczbę kuponów. Bardzo cieszymy się, że naszych gości możemy zaskoczyć akcją, w której rozdamy ponad 30 000 złotych na zakupy poprzez tzw. nagrody natychmiastowe, które są do odebrania tuż po zarejestrowaniu kuponu. Dzięki temu dodatkowe 402 osoby wrócą od nas z niespodziankami.

Żeby przyjechać do swojego domu nowym samochodem jeszcze w październiku, trzeba wrzucić swój szczęśliwy los do godz. 14:45 w niedzielę 30 października. Od godz. 16:00 na parkingu Europy Centralnej rozpocznie się losowanie, z którego szczęśliwiec odjedzie rodzinnym czerwonym samochodem Hyundai Tucson 1,6GDI. Więcej o zasadach można przeczytać na www.europacentralna.eu
Jesienna loteria to nie jedyna niespodzianka, jaką w najbliższych dniach przygotowuje Europa Centralna. Już 5 listopada wystartuje tam specjalny projekt edukacyjny, przygotowany z myślą o małych i dużych, którzy będą mogli odkrywać tajemnice budownictwa.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI