Seminarium dla przedsiębiorców

Jak innowacyjnie wspierać powstawanie innowacji? Doświadczenia krajów europejskich

– na seminarium pod takim tytułem zaprasza Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. jako partner projektu systemowego „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”. Adresaci seminarium: pracownicy przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, Instytucji Otoczenia Biznesu, doktoranci, pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni jednostek naukowych mających siedzibę na terenie województwa śląskiego.

Termin seminarium: 07 maj 2013 r. (wtorek) godz. 9.00-16:00
Miejsce seminarium: Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK GLIWICE Sp. z o.o, ul. Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice (sala konferencyjna)
Organizator: Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK GLIWICE Sp. z o.o oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Prowadzący: dr Paweł Głodek

O zakwalifikowaniu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Podmioty mogą zgłosić maksymalnie 2 osoby. W przypadku dużego zainteresowania seminarium zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby osób zgłoszonych w ramach jednego podmiotu. Seminarium priorytetowo skierowane jest do osób, które nie uczestniczyły w seminariach w ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej informacji na www.technopark.gliwice.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI