r e k l a m a
spot_imgspot_img

silesiaSHOT – strzel zdjęcie na Śląsku!

Warsztaty fotograficzne, spotkania z fotografami, imprezy oraz ogólnoeuropejski konkurs, czyli silesiaSHOT w Katowicach i Gliwicach już marcu.

Rozpoczęła się ósma edycja konkursu fotograficznego Discover Europe organizowanego przez Erasmus Student Network Polska.

W połowie marca w Katowicach i Gliwicach odbędą się dni promocyjne konkursu, w ramach których uczestnicy mogą wziąć udział m. in. w warsztatach fotografii otworkowej i obróbki cyfrowej zdjęć.

Wszystkich zainteresowanych fotografią oraz tych, którzy lubią wygrywać informacja o tak dużym wydarzeniu fotograficznym na Śląsku powinna ucieszyć.

Od 12 do 18 marca będzie można spróbować swoich sił i wygrać atrakcyjne nagrody. Fotografie oceniać będą: Patryk Wosztal, Edyta Lachowicz-Santos, Adam Łakomy, Piotr Musioł, Wojciech Ciesielkiewicz oraz Marta Galewska.

Swoje zdjęcia można zgłaszać na konkurs na stronie: http://discovereurope.esn.pl/

Katowice

W błysku fleszy rozpocznie się edycja śląska Discover Europe. 12 marca o godz. 12.00 na ulicy Stawowej będzie miał miejsce flashmob – uczestnicy jednocześnie będą robić zdjęcia z użyciem lamp błyskowych.
Dwa dni później o godz. 11.00 rozpocznie się SHOTwalk po Nikiszowcu (zbiórka pod budynkiem A Uniwersytetu Ekonomicznego). 15 – 17 marca to czas nauki, w tych dniach wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w warsztatach fotograficznych na Uniwersytecie Ekonomicznym:

15 marca, godz. 16.00 – warsztaty z obsługi CS Photoshop (Przemysław Bratkowski)
16 marca, godz. 18.00 – Świat fotografii – pierwsze kroki (Piotr Musioł)
17 marca, godz. 18.00 – Świat obróbki – obróbka cyfrowa (Piotr Musioł)

Po „ciężkiej” pracy również przyjdzie czas na relaks i dobrą zabawę podczas SHOTparty 18 marca w Klubie Studenckim Kwadraty.

Gliwice

W ramach Discover Europe uczestnicy odkryją piękno Gliwic podczas SHOTwalk 16 marca (start: o godz. 12.00 przed budynkiem Wydziału Architektury (ul. Akademicka 7); meta: Rynek). Dzień później odbędą się warsztaty i prezentacja fotografii podróżniczej:

17 marca, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Barlickiego 3, godz. 10.00 – Fotografia otworkowa (Adam Łakomy) – liczba miejsc ograniczona; zgłoszenie wysyłać na maila: [email protected]
17 marca, Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej,
godz. 11.00 – Tajlandia i Kambodża(Jolanta Zygmunt-Więzik, Tomasz Więzik)
godz. 12.00 – warsztaty z obsługi CS Photoshop (Darek Brosz)

Po warsztatach, wieczorem w Club Magnes bardzo fotograficzna impreza SHOTparty z darmowymi szotami oraz paparazzi.

Patronat nad wydarzeniem objął portal infogliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
flashmob
flashmob
13 lat temu

Flashmob 12 marca w Katowicach:
link

Monea
Monea
13 lat temu

W Gliwicach mogli by sobie podarować już ogłaszanie nawet tego wydarzenia. Kto wymyślił takie godziny? Nawet studenci z Polibudy nie będący na danym wydziale gdzie się warsztaty odbywają będą mieli problem z przyjściem, co dopiero reszta społeczeństwa.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI