r e k l a m a


Skorup znów nagrał! Zobaczcie nowy teledysk artysty z Gliwic

spot_img
r e k l a m a

Jacek „Skorup” Skorupa to jeden z bardziej rozpoznawalnych, gliwickich artystów.

33-latek nagrał właśnie nowy utwór wraz z JazBrothers oraz Melą Koteluk. W serwisie Youtube można zobaczyć teledysk do najnowszej produkcji gliwiczanina. To 4. singiel z albumu Skorupa & JazBrothers „Ludzie chmur”.

Utwór „Chłodny fornt” wokalnie ubarwiła Mela Koteluk, dzięki czemu w bardzo ciekawy sposób połączony został świat rapu i muzyki alternatywnej. Dodatkowo w numerze udzielili się Tomasz Krawczyk (gitara, klawisze) i Jarosław Spałek (trąbka). Klip zrealizowało AG Studio.

Skorup to raper i producent muzyczny, autor czterech płyt solowych: „Pieśń Wajdeloty” (2006), „Droga Watażki”(2009), „Etos Kowboja”(2011) i „Piękna Pogoda”(2013). Związany z wydawnictwem MaxFloRec. Wspólnie z Bu, Metrowym i HK Rufijokiem członek zespołu Kosmos, którego płyta zatytułowana „Kosmos” ukazała się w październiku 2012 nakładem wytwórni Protest Song. Teledysk do utworów „Solidarność/Z Bandą” pochodzący z solowej płyty „Etos Kowboja” został wyróżniony na festiwalu Yach Film 2011 w kategori Grand Prix. Na codzień współpracujący z DJ’em Hopbeatem i Tomkiem Muchą w których towarzystwie występuje na żywo. Udzielał się gościnnie na wielu płytach, współpracował z takimi artystami jak: Grubson, Liroy, Rahim, Tabu, Gano, Bas Tajpan, Proceente i wieloma innymi.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI