Ślub od pierwszego wejrzenia. Czy Laura z Gliwic została z Maćkiem?

Dzisiaj w serwisie Player wyemitowano ostatni odcinek eksperymentu, w którym nieznające się wcześniej osoby zawierają ślub cywilny.

W programie udział wzięła m.in. Laura z Gliwic. Eksperci dobrali jej partnera – Macieja z Katowic. Mężczyzna od razu zauroczył się kobietą, ta jednak pozostawała zdystansowana. Przez 12 odcinków programu widzowie poznawali uczestników. W ostatnim odcinku Laura i Maciej, a także pozostałe osoby muszą podjąć decyzję – czy zostają nadal w małżeństwie.

Okazuje się, że zarówno Maciej jak i Laura zdecydowali, że dają sobie szansę i ich małżeństwo nie zakończy się po miesięcznym eksperymencie. Co wydarzyło się później?

– W ciągu miesiąca od zakończenia eksperymentu widzieliśmy się około 9 razy – mówi Laura, gdy kamery odwiedziły ją po kolejnych 30 dniach.
Maciej przyznał, że w pewnym momencie obojętność Laury go zdemotywowała i odpuścił sobie zabieganie o nią. Następnie kobieta powiedziała, że chce rozwodu.

Jak zdecydowały inne pary? Iga chciała pozostać w małżeństwie z Karolem, mężczyzna jednak powiedział, iż na 100% jest pewny rozwodu.
Izabela z Bytomia oraz Kamil zgodnie zdecydowali, by pozostać razem.

Zobacz też: Laura z Gliwic w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kim jest?

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elzbieta
Elzbieta
1 rok temu

Ona to naprawdę wyobrażenie o sobie ma nie wiadomo jakie. Maciek fajnie ciepły człowiek, tylko nie dla tej wyrachowanej i złośliwej kobiety. Nie mogłam patrzeć na to jak ona się do niego odnosiła. Niech sobie znajdzie jakiegoś bad boya co nią będzie żądzic. A i jeszcze dobrze wylomocze bo o to chodziło nie?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI