Śmiertelny wypadek w czasie świąt. Sporo kolizji

W czasie Świąt Wielkanocnych nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało ponad 2000 policjantów śląskiej drogówki wspieranych przez mundurowych innych pionów służbowych. Od piątku do poniedziałku na śląskich drogach doszło do 13 wypadków, w których śmierć poniosła 1 osoba, a 19 zostało rannych. Policjanci zatrzymali też 103 nietrzeźwych kierowców.

Zakończył się okres wielkanocnego wypoczynku, w którego trakcie nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało ponad 2000 policjantów śląskiej drogówki wspieranych przez mundurowych innych pionów służbowych.

Od wielkanocnego piątku do poniedziałku na śląskich drogach doszło do 13 wypadków drogowych, w których zginęła 1 osoba, a 19 zostało rannych. Policjanci odnotowali również 383 kolizje drogowe. Niestety, w dalszym ciągu nie brakuje kierowców, którzy decydują się wsiąść za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu. W ciągu 4 dni mundurowi zatrzymali 103 nietrzeźwych kierujących oraz 12 kierujących pod wpływem narkotyków. W ubiegłym roku w tym świątecznym okresie odnotowaliśmy 405 kolizji i 8 wypadków, w których 1 osoba zginęła, a 8 zostało rannych. Oprócz tego zatrzymano 116 nietrzeźwych kierujących.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 miesiąc temu

103 nietrzeźwych a ilu poddano nielegalnemu procederowi?
Tak nielegalnemu bo takie mamy prawo 😀

Pytam z ciekawości

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI