r e k l a m a


Solidarna Polska – Nowa nadzieja… dla Aleksandra Chłopka

spot_img
r e k l a m a

Były poseł PiS szuka kolejnej szansy w kolejnej partii.

Aleksander Chłopek dwie kadencje spędził w Sejmie jako członek Prawa i Sprawiedliwości, w ubiegłorocznych wyborach nie zyskał wystarczającego poparcia. Na listach wyborczych dostał dopiero 3 miejsce, a w efekcie prawdopodobnie odszedł z partii Kaczyńskiego i związał się z Solidarną Polską.

To już kolejna partia, do której wstępuje Aleksander Chłopek. Od 1978 do 1981 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w 1980 wstąpił do „Solidarności”. W latach 1992–1995 działał w Unii Demokratycznej i Unii Wolności. Od 2001 związany z Prawem i Sprawiedliwością. Bez powodzenia kilka razy kandydował na prezydenta Gliwic.

W sobotę odbył się kongres założycielski partii Zbigniewa Ziobry. Na oficjalnej stronie SP możemy przeczytać, że struktury nowej partii w Gliwicach tworzyć będzie Aleksander Chłopek.

Solidarna Polska zapowiada, że rusza po zwycięstwo. Czy Waszym zdaniem w Gliwicach – z Aleksandrem Chłopkiem jako liderem – ma na to szanse?

(fot. www.aleksanderchlopek.pl)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kolega z PZPR
kolega z PZPR
11 lat temu

byś się olek wstydził

Anonimowo
11 lat temu

to nie zbyt dobrze świadczy o nowej partii że bierze starych działaczy pisowskich. tutaj potrzeba młodej krwi np. Jarka Wieczorka, a nie chłopka

zdun
zdun
11 lat temu
Reply to  Anonimowo

Daj spokoj. JW to on wypromowal wiec to ta sam mysl. Chorogiewka moze i tak ale chorogiewki kluzik nie pobije

kibic
kibic
11 lat temu

Skoro w PO sprawdza się były PIS-owiec, to w SP też da radę.

kierowca PKM
kierowca PKM
11 lat temu

Przykro mi ale z tym panem sukcesu nie będzie. Szkoda, bo Ziobro to dobry lider, ale jak otacza się takimi ludźmi to już mój głos przepadł.

Z
Z
11 lat temu

Chorągiewka, nie ważne gdzie byle u korytka 😉

.
.
11 lat temu

partja spadochroniarzy i nieudaczników

Gleiwitzer49
Gleiwitzer49
11 lat temu

…czyż nie dobija się koni … dajcie spokój temu chłopinie, to przecież już trup. Poświęcanie mu tyle miejsca utwierdza go pewnie w przekonaniu, że coś jeszcze znaczy a przecież nie znaczy nic, podobnie jak cała ta partyjka. Proponuję milczenie nad tą mogiłą …

donwafel
donwafel
11 lat temu

wykończy się ten chłopek 🙂

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI