spot_imgspot_img


Spory sukces gliwiczanki. Była bezkonkurencyjna

Wczoraj w Teatrze Palladium odbył się wielki finał 8. edycji Fashion Designer Awards. 10 młodych projektantów zaprezentowało kolekcje w klimacie “Tribiute to colours”.

Uznanie jury (m.in.: Joanny Horodyńskiej, Michała Szulca, Doroty Williams, Macedemian Girl, Agnieszki Maciejak, Lidii Kality, duetu Bizuu, Tomasza Ossolińskiego, Andrzeja Fodera, Mariety Żukowskiej, Pauliny Sykut – Jeżyny) zyskał projekt, który był połączeniem oryginalnego pomysłu i rękodzieła. Projektantka samodzielnie stworzyła tkaniny, wykorzystała do tego tradycyjne rzemiosło i nowinki techniczne. Kreacje z materiału wtopionego w metalową siatkę to majstersztyk.

Kolekcja Dominiki Syczyńskiej była bezkonkurencyjna.

– Tam gdzie jest rywalizacja, konkurs, trudno wybrać zwycięzcę. Dominka Syczyńska wykonała ogromną pracę i podczas konkursu szalenie się rozwinęła. Jej kolekcja była spójną całością i ta nagroda jest jak najbardziej zasłużona – powiedziała Macademian Girl.

– Jest tak jak sobie wymarzyłam. Ciężko pracowałam, by stanąć na podium. Cieszę się, że dostałam ogromny kredyt zaufania od tak zacnego grona jury. Dziękuję – mówiła Dominika Syczyńska. I zapowiedziała, że to dopiero początek.

Zwyciężczyni otrzymała imponującą ilość nagród, w tym czek na 15 tysięcy od MSKPU, wyjazd na targi Premier Vision do Paryża od partnera strategicznego Whoroppl, zaproszenie do kampanii „Szósty zmysł projektanta”, współpraca z marką AVON przy sesji, staż w magazynie „Twój Styl”, sesję zdjęciową w magazynie Whitemad, warsztaty z Alberto Campagnolo (wieloletnim doradcą marketingu Giorgio Armani) 2,5 letnie stypendium od MSKPU oraz nagrodę specjalną – staż w atelier u Yarona Minkowskiego w Tel Avivie.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI