Spotkanie z Minionkami z okazji Dnia Dziecka w Parku Handlowym Arena!

Dzień Dziecka tuż, tuż. Jeśli szukasz pomysłu na atrakcyjne spędzenie czasu – zabierz swoje pociechy do Parku Handlowego Arena. Już w sobotę 28 maja zapraszamy na pełne wrażeń i niezwykłej zabawy spotkanie z jednymi z ukochanych dziecięcych bohaterów – Minionkami!

Wesoła drużyna Minionków odwiedzi Park Handlowy Arena w sobotę 28 maja w godzinach od 11.00 do 19.00, by zabrać dzieci w bajkową podroż do swojego zwariowanego świata. Wszystko to za sprawą premiery najbardziej oczekiwanej komedii animowanej roku – „Minionki. Wejście Gru”, która w kinach pojawi się już 1 lipca.

Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim niezapomniane chwile w towarzystwie wesołych żółtych rozrabiaków. Organizatorzy przygotowali m.in. Minionkowe piłkarzyki, wielkie podłogowe puzzle i odjechany Minionkowy Happy Van! Wszystkie dzieci, które przyjdą w dowolnym Minionkowym przebraniu, zostaną nagrodzone bananowymi monetami, które będzie można wymienić na gadżety czy bilety do kina. Monety będzie można również w wygrać w wielu konkursach i zabawach, w tym emocjonujących grach zręcznościowych oraz na Minionkowej scenie, tańcząc boogie, ćwicząc kung-fu czy stając z opiekunami do rodzinnego Minionkowego Quizu. Każdy znajdzie coś dla siebie! Co więcej – tylko u nas będzie można spotkać prawdziwe Minionki. Dzieci będą mogły poznać, znanych z pierwszej części: Boba, Kevina i Stuarta oraz zupełnie nowego bohatera – Otto. Będzie to niezapomniany dzień!

A po zabawie zapraszamy na zakupy, przepyszne lody czy rodzinny obiad. Jak szaleć to szaleń – w końcu Dziecka zdarza się raz w roku!
Wstęp wolny.
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI