r e k l a m a


Sprzątali swoją dzielnicę. Znaleźli nawet muszlę klozetową

Rada Dzielnicy Bojków zorganizowała akcję sprzątania. Wzięły w niej udział całe rodziny, w sumie kilkadziesiąt osób w tym najmłodsi mieszkańcy tej części Gliwic.

W pasach drogowych ulic: Parkowej, Pistacjowej, Spacerowej, Koniczynowej i Zielnej – oprócz śmieci komunalnych, znaleziono ogromną ilość szklanych butelek, opon, a nawet „porzuconą” muszlę klozetową. Wszystko to zapakowano do kontenera podstawionego przez Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach. Uczestników wsparliśmy także rękawicami i workami na odpady.

„W ubiegłym miesiącu wraz z Nadleśnictwem Brynek wzięliśmy udział w podobnej inicjatywie w dzielnicy Łabędy, gdzie wspólnie z mieszkańcami sprzątaliśmy pasy drogowe. W najbliższym czasie zostaliśmy zaproszeni do udziału w kolejnej, trzeciej już takiej akcji, tym razem w dzielnicy Żerniki, gdzie 21 kwietnia z inicjatywy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 13 uczniowie wraz z nauczycielami zamierzają posprzątać chodniki, pobocza oraz część lasu. I tym razem, z prawdziwą przyjemnością wesprzemy tego typu przedsięwzięcie” – informuje ZDM Gliwice.

Bojkow x
fot. ZDM Gliwice

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

no, coś niespodziewanego

Covid
Covid
1 rok temu

a Kłodnica robi za filter XD

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI