r e k l a m a


ŚSM zatrudniła doradcę. Dostawał prawie 1800 zł dziennie, czyli 37 tys. zł miesięcznie

1800 zł dziennie, czyli 37 tys. zł miesięcznie – tyle zarabiał doradca w Śląskiej Sieci Metropolitalnej – informuje portal Dzisiaj w Gliwicach.

„ŚSM nie przestaje nas zaskakiwać. Prezes spółki, której właścicielem jest Miasto Gliwice, podpisał pod koniec 2017 roku umowę na rok 2018 z zewnętrznym podmiotem na świadczenie usług doradczych w zakresie… prowadzenia spółki” – informuje DwG.

„W spółce zatrudniony był prezes, wiceprezes, cały dział księgowości, radna nadzorcza itd. Eksperci w swoich dziedzinach, prawda? A pomimo tego potrzebny był doradca, któremu spółka płaciła prawie 37 tysięcy. Co miesiąc. Można by to jeszcze próbować zrozumieć gdyby miał ogromne doświadczeniem w branży teleinformatycznej, ale pan ekspert zajmuje się… dystrybucją kosmetyków” – informuje portal DwG.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że podobnych umów z „doradcami” mogło być więcej. Już wystąpiliśmy do ŚSM o udostępnienie informacji publicznej. Jednak ta spółka zazwyczaj czeka ustawowe 14 dni i dopiero wówczas wysyła dokumenty, o które prosimy. Naszym zdaniem w ten sposób zarząd ŚSM chce opóźnić publikację i utrudnić pracę dziennikarzy. Do tematu wkrótce wrócimy.

Więcej informacji na temat afery gliwickiej znajdziesz w tym miejscu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mamydoś!
Mamydoś!
3 lat temu

W czasach II Rzeczpospolitej na tych złodziejaszków czekał by pluton egzekucyjny przed UM i tyle by było teraz staruch kradnie ze znajomymi i jeszcze mu klaszczą głupie ludzie!

GLIWICZANIN
GLIWICZANIN
3 lat temu

czyj to byl znajomy bo nie krolika chyba ? wstyd tu mieszkac

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI