Studencki korowód przeszedł ulicami Gliwic (TV)

Po godzinie 15.30 z Placu Krakowskiego wyruszył tradycyjny igrowy korowód.

Nasza kamera, jak co roku, towarzyszyła studentom. Znów było barwnie, głośno i wesoło. W tym roku pogoda dopisała. Studenci przyznają, że na juwenalia z utęsknieniem czekają cały rok. Żacy przeszli na gliwickie lotnisko, a tam już od 17.00 koncerty. W czwartek na lotnisku Aeroklubu Gliwickiego zagrają: Mandat (zwycięzca tegorocznego Przeglądu Kapel Studenckich), Absynth, Carrantouhill, My Riot i Luxtorpeda.

W piątek (17 maja) – gliwicki zespół Hajva, O.S.T.R., Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral. Początek występów – godz. 17.00. – Chwile wolne od koncertów będzie można spędzić w wesołym miasteczku. W tym roku po raz pierwszy odwiedzi nas JN Lunapark z Czech.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
student polsl
student polsl
9 lat temu

jakie juwenalia? ja jebe, przeciez 80% to licbusy i gimbusy, a 20% to studenci z akademikow tzw. brudasy ktore potem sraja w czerwcu przed sesja.

student posl z akademika
student posl z akademika
9 lat temu

kolega powyżej w d**ie był i g**no widział

student polsl nie z akademika
student polsl nie z akademika
9 lat temu

kolega na samej górze w du*** był i gó*** widział

polo
polo
9 lat temu

dokladnie pewnie to jeden z kierowcow co mu ruch zatamowaliscie hahaha i sie wyzywa palant a jak chodzil do szkoly to najwiekszym oferma byl ,a studenta grtuluje impreski widzialem wasz przemarsz ulicami

student polsl
student polsl
9 lat temu

Kolega na samej górze w du*** był i gó*** widział

były student
były student
9 lat temu

Ok, fajnie, kolorowo, świetne przebrania, szkoda tylko że wielu żaków na czas krowodu nie mogło się powstrzymać od browarka. Z drugiej strony sądząc po poziomie dyskusji moich (dużo) młodszych kolegów chyba mam zbyt wygórowane wymagania…

gliwiczanin
gliwiczanin
9 lat temu

DLA TEGO STADA TRZEBA BYLO ZAMKNAC POL MIASTA IDA JAK SWIETE KROWY A JESLI CHODZI O PRZEBRANIA TO ZADNEGO MOTYWU PRZEWODNIEGO KAZDY ***** NA SWOJ STORJ!! ZENADA !!

urywaczgwintów
urywaczgwintów
9 lat temu
Reply to  gliwiczanin

Tak,tak,oczywiście, powinni mieć jednolite uniformy i nieść czerwone szturmówki.

student
student
9 lat temu

Przecież o to chodzi. W tym tkwi cała różnorodność i atmosfera wydarzenia żeby było ciekawie, śmiesznie i kolorowo. Juwenalia nie muszą mieć żadnych motywów żeby całość wyglądała naprawde dobrze.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI