spot_img


Surowa kara dla Piasta Gliwice. Kibice z zakazem wyjazdowym. Ukarano też Górnika

Komisja Ligi Ekstraklasy SA na środowym posiedzeniu zdecydowała o nałożeniu kary finansowej na Piasta Gliwice. Ukarano także Jakuba Szmatułę oraz Adama Fudalego, kierownika Niebiesko-Czerwonych.

Decyzje Komisji Ligi:
W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gliwic nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze oraz na 2 najbliższe mecze z Górnikiem w Lotto Ekstraklasie.

Na kierownika drużyny Piasta Gliwice Adama Fudalego została nałożona kara dyskwalifikacji po meczu 11. Kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze – Piast Gliwice. Kierownik został w nim usunięty z ławki rezerwowych.

Na zawodnika Piasta Gliwice Jakuba Szmatułę, nałożono karę dyskwalifikacji w 4 meczach Lotto Ekstraklasy. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę sędziego w meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy.

Na klub z Zabrza nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 najbliższe mecze Ekstraklasy.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI