spot_imgspot_img


Świat Lego w Forum. Bezpłatne strefy z klockami

Już w kwietniu start sezonu w LEGOLAND® Billund Resort w Danii. Specjalnie z tej okazji gliwickie 
CH FORUM przygotowało wielką niespodziankę: Weekend z LEGOLAND® Billund Resort (30 i 31 marca).

Przez dwa dni fani klocków LEGO® będą mogli korzystać z bezpłatnych stref z klockami, podziwiać ekspozycję wielkoformatowych figur LEGO®, czy korzystać z jedynych (poza LEGOLANDEM) elektrycznych samochodzików LEGO® dla dzieci.
Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie również strefa VR, dzięki której będzie można wirtualnie spróbować rozrywki prosto z duńskiego parku LEGOLAND. Nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami, w których nagrodą główną jest rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort.
LEGOLAND® Billund Resort to po Kopenhadze drugi pod względem popularności region turystyczny 
w Danii. Położony w samym jej sercu, na całej szerokości kraju – od wybrzeża Bałtyku po Morze 
Północne – stanowi efekt współpracy 7 gmin: Billund, Varde, Esbjerg, Vejen, Vejle, Kolding i Middelfart. Każda z nich przyciąga zwiedzających wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i rodziców oraz szeroką bazę noclegową, a wszystko to w otoczeniu natury.
Bogatą listę atrakcji LEGOLAND® Billund Resort otwiera kultowy park rozrywki LEGOLAND, ale to nie jedyny magnes przyciągający turystów. Jest ich całe mnóstwo: ZOO safari, wioska wikingów, spacer szczytem mostu na wysokości 60 m n.p.m., najstarsza starówka w Skandynawii, zabytki wpisane na 
listę UNESCO, a także nurkowanie, plażowanie, czy spanie w hamakach zawieszonych na drzewach.
Czyste plaże, fascynujące historie wikingów i nordyckich królów czy uroki małych duńskich miasteczek to tylko niektóre z powodów, dla których przyjeżdżają tu turyści z całej Europy. Przedsmak tego czeka wszystkich w CH FORUM 30 i 31 marca.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI