spot_imgspot_img


Świąteczne Forum Rękodzieła – pomoc dla potrzebujących

Cegiełki od wystawców sobotniego FORUM Rękodzieła jak zawsze zasilą konto Fundacji Stacja 6 i wspomogą potrzebujących. Kolejne, piąte już spotkanie ze śląskimi rękodzielnikami 10 grudnia w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach będzie trwało od 12:00 do 18:00. Na tych, którzy zdecydują się zrobić zakupy świąteczne podczas FORUM Rękodzieła będą czekały nagrody.

Osoby, które wydadzą podczas FORUM Rękodzieła minimum 100 zł otrzymają sznurkowy breloczek do kluczy. Są one wykonane w wielu kolorach dlatego warto wybrać najbardziej odpowiadający nastrojowi. Autorką breloczków jest rękodzielniczka Anna Ciepła z Gliwic. Warto się pospieszyć, bowiem pula prezentów jest ograniczona.

Cykliczne FORUM Rękodzieła działa od tegorocznych wakacji. Kilkudziesięciu wystawców biorących w nich udział to utalentowani rękodzielnicy z Gliwic i okolic zajmujący się artystyczną i ręczną produkcją przepięknych przedmiotów. To oryginalne i niepowtarzalne dzieła. Te prace zawsze przyciągały mnóstwo osób, które doceniają ręcznie wykonane i niepowtarzalne przedmioty.

– Świąteczne FORUM Rękodzieła przypadające w grudniu jest specjalną edycją tych spotkań. Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy organizacje pomocowe muszą zapewnić Wigilię dla osób, które nie zasiądą do kolacji w żadnym domu. Takimi właśnie osobami opiekuje się Fundacja Stacja 6, która w naszym Centrum Handlowym FORUM prowadzi sklep charytatywny i jest organizatorem FORUM Rękodzieła – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Pomaganie przez kupowanie – takie hasło towarzyszy i zawsze towarzyszyło spotkaniom rękodzielników w CH FORUM. V edycja odbędzie się najbliższą sobotę, 10 grudnia. Jak zawsze czekamy na Was w pasażu na poziomie +1, w okolicach lokalu Scena FORUM, od 12:00 do 18:00.

– Grudzień to taki czas w naszej działalności, kiedy poza normalnym wsparciem będziemy organizować święta dla bezdomnych i innych grup potrzebujących pomocy. Każda złotówka się liczy podobnie jak każdy zakup podczas FORUM Rękodzieła – mówi Krzysztof Gryc, prezes Fundacji „Stacja 6”.

Również podczas tej edycji FORUM Rękodzieła pojawią się różowe puszki z napisem: POMAGANIE USKRZYDLA. Zebrane w ten sposób pieniądze również zasilą wielkie potrzeby podopiecznych Fundacji Stacja 6. Zima to czas, kiedy ta pomoc jest jeszcze bardziej konieczna. Numer zbiórki to: 2021/705/OR.

Zapraszamy do pomagania przez kupowanie w CH FORUM!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI