Świetny występ Akademii Piłkarskiej Team na turnieju w Gdyni!

Młodzi piłkarze Akademi Piłkarskiej Team Gliwice rocznika 2010 wzięli udział w miedzynarodowym turnieju Summer Cup Arka Gdynia 2019. Drużyna Mateusza Koleszko oraz Michała Piotrowicza zajęła wysokie 5 miejsce na 24 zespoły!

Pierwszego dnia turnieju gliwiczanie wygrali 4 mecze i jeden zremisowali. W drugim dniu młodzi piłkarze z Gliwic rywalizowali o wejście do finału, ogromne emocje były do ostatniego meczu! W tym dniu akademia Team Gliwice wygrała 3 mecze, 1 zremisowała i zanotowała 1 porażkę.

Mimo zdobytych 10 pkt gliwicka akademia w dniu drugim zajęła ex aequo 2 miejsce razem z Arką Gdynia, z którą niestety przegrała gorszym bilansem.
Mimo wszystko gliwiczanie zostawili w tyle wiele uznanych klubów i akademii.

Ciekawostką jest fakt że do finału turnieju, weszły Lechia Gdańsk i Baltica Kaliningrad (Rosja) z którymi akademia Team Gliwice rywalizowała. W całym turnieju obie drużyny wygrały wszystkie swoje mecze poza starciem z akademią Team Gliwice. Nasi młodzi piłkarze oba te mecze zremisowali:
– z Lechią Gdańsk 2:2
– z Baltica Kaliningrad 1:1.

Turniej ostatecznie wygrała Baltica.

Młodzi gliwiczanie świetnie zaprezentowali się na północy naszego kraju, wiele ich akcji było oklaskiwanych i podziwianych przez liczną publiczność. Gra naszego zespołu na tyle spodobała się obserwatorom, że przez wielu to gliwiczanie byli wymieniani jako główni faworyci do zwycięstwa.
– Cieszymy się, że akademia z Gliwic rywalizuje już nie tylko z najlepszymi drużynami z Polski, ale również z bardzo mocnymi drużynami zza granicy – mówi Jarosław Kaszowski, założyciel Akademii TEAM/

Gratulujemy bardzo dobrego występu i już teraz trzymamy kciuki za wszystkie roczniki, które według zapewnień założyciela akademii Jarosława Kaszowskiego jesienią będą grać z bardzo mocnymi i uznanymi klubami polskimi i zagranicznymi.

Pierwszy etap już w sierpniu, drużyna rocznika 2009 wyjeżdża na kilkudniowy turniej do Estonii gdzie zmierzy się między innymi z drużynami rosyjskimi i skandynawskimi.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI