r e k l a m a


Szafomania, czyli event modowy już za nami

spot_img
r e k l a m a

To był pierwszy w Gliwicach tak duży event modowy.

29 marca w CKS „Mrowisko” odbyła się się pierwsza gliwicka Szafomania zorganizowana przez organizację PRIMO KOBIETA. Najlepsze modelki, znani projektanci, koncert muzyczny, wykłady specjalistów, a także możliwość zobaczenia z bliska wiosennych kolekcji znanych marek.

Organizatorki: Gosia Hatalska i Ola Wysocka stawiając na lokalny charakter imprezy. Oprócz znakomitych projektantów Meisel i Litfaschion do współpracy zaprosiły tez najlepsze lokalne butiki, które zaprezentowały tego wieczoru swoje kolekcje w wyjątkowym pokazie mody oraz w showroomie.

PRIMO KOBIETA bardzo mocno stawia na rozwój własny, więc na tej imprezie nie mogło zabraknąć wykładów. Kobiety uczestniczące w Szafomanii dowiedziały się czym jest świadomość wizerunkowa i jak pracować nad jej wzmacnianiem, ale również mogły dowiedzieć się czego tak naprawdę mężczyźni zazdroszczą kobietom. W imprezie wzięło udział blisko 200 osób.

– Chciałyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. Naszym partnerom, sponsorom i patronom medialnym. Wiemy, ile pracy włożyły także modelki, modele oraz cała ekipa backstage’u, by całość imprezy wypadła tak profesjonalnie – mówią założycielki PRIMO KOBIETA.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI