spot_img

Szła środkiem ulicy Zwycięstwa. Potrzebowała pomocy

„Jeśli widzimy, że ktoś idzie środkiem drogi, to jest to niecodzienne zjawisko” – informuje straż miejska z Gliwic.

„Gdy chodnik nie stanowi oczywistego wyboru dla pieszego, trzeba sprawdzić, dlaczego tak jest.
Na ulicy Zwycięstwa zauważyliśmy osobę, która zamiast chodnika wybrała środek jezdni. Oczywiście pomogliśmy kobiecie wejść w bezpieczne miejsce. Po rozmowie okazało się, że nie powinna zostać sama i potrzebuje pomocy. Została wezwana karetka pogotowia i specjaliście zajęli się kobietą” – informuje SM Gliwice.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI