Szukasz pracy w IT? Dni Kariery w i-systems

Wszystko rozpocznie się w czwartek 6 kwietnia o godzinie 9:00. To wtedy otworzą się drzwi budynku przy ulicy Bojkowskiej 47 w Gliwicach dla zainteresowanych pracą w IT.

Wydarzenie nietuzinkowe, które ma na celu przybliżenie młodemu pokoleniu firmę i-systems – lidera na rynku e-commerce w Polsce.

Co dokładnie wydarzy się 6 i 7 kwietnia, jakie atrakcje czekają na zaproszonych opowie nam Patrycja Aleksanderek z działu Employer Brandingu firmy i-systems.

Redakcja: Są różne sposoby na zainteresowanie pracą, skąd pomysł na Dni Kariery?
i-systems: Chcemy dać możliwość młodym osobom na poznanie naszej firmy i kultury. Szukaliśmy sposobu, który będzie angażujący i interaktywny, wybraliśmy Dni Kariery. Zależy nam aby osoby zainteresowane pracą w branży poznały charakter pracy u nas, nasze zasady, ludzi, wnętrza.

Redakcja: Do kogo skierowane jest wydarzenie?
i-systems: Przede wszystkim do osób zainteresowanych pracą w IT. Podczas naszej obecności na targach pracy rozdawane były zaproszenia na nasze Dni Kariery. Największe zainteresowanie wydarzeniem było wśród studentów informatyki, czy automatyki, co bardzo nas cieszy. Nie zamykamy się jednak, jeśli po przeczytaniu tego wywiadu pojawią się osoby zainteresowane pracą u nas, które chętnie nas odwiedzą, prosimy o maila: [email protected], postaramy się ugościć wszystkich zainteresowanych. Mamy jeszcze miejsca na piątek. Nasza firma bardzo szybko się rozwija, zapotrzebowanie na nowych pracowników nie spada i to dotyczy wielu działów.

Redakcja: Co będzie się działo 6 i 7 kwietnia?
i-systems: Dni Kariery odbędą się w godzinach 9-12, są częścią akcji: “Przyjdź do nas z CV na śniadanie”. O godzinie 9:00 zaproszeni goście zjedzą z nami śniadanie, które jest naszą firmową tradycją – codziennie na naszych pracowników czeka bogato zastawiony szwedzki stół, chcemy w swobodnej atmosferze przybliżyć gościom jak wygląda dzień pracy w i-systems także “od kuchni”. Od 10:00 będą trwały rozmowy o pracy, na pytania naszych gości odpowiadać będzie nie tylko dział EB i HR, ale także nasi pracownicy. Każdy kto będzie miał pytanie np. dot. programowania będzie mógł zadać je bezpośrednio programiście. Po 11 zacznie się praktyczna część Dni Kariery, tematyka zainteresuje przyszłych programistów, zwieńczeniem tego dnia będzie interaktywna zabawa.

Redakcja: Czy po Dniach Kariery planujecie nowe zatrudnienia?
i-systems: Na to liczymy. Każda osoba, która nas odwiedzi może zostawić u nas CV. Prowadzić będziemy wstępne rozmowy o pracę, ale nie w tradycyjny sposób, otwieramy się na pracowników i chętnie rozwiejemy wątpliwości tych którzy chcieliby do nas dołączyć.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Dniach Kariery 7.04 (piątek) zapraszamy do kontaktu z firmą pod adresem e-mail: [email protected]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI