spot_img

Tak gliwiczanie świętowali 11 listopada (TV)

Wielu gliwiczan postanowiło 11 listopada zamanifestować swój patriotyzm, uczestnicząc w uroczystościach rocznicowych.

Najpierw odbyła się msza święta w katedrze, później uczestnicy uroczystości przemaszerowali na plac Piłsudskiego. Tam odbył się m.in. tradycyjny apel poległych. Reprezentanci organizacji społecznych i władz samorządowych złożyli pod pomnikiem marszałka wieńce i wiązanki kwiatów. Na najmłodszych gliwiczan czekali żołnierze i sprzęt wojskowy. Zobaczcie materiał TV.

Zobacz materiał TV

[flashvideo file=”http://infogliwice.pl/filmy/2013_11/20131112_11_listopada.mp4″ /]
realizacja: Łukasz Fedorczyk

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

    • No nie wiem. Z tego co wiem kilkunastu naszych „kibiców” pojechało do Warszawy. Można mieć jedynie nadzieję, że godnie nas reprezentowali…

  1. ( Na najmłodszych gliwiczan czekali żołnierze i sprzęt wojskowy.) Gdzie ten sprzet bo ja nigdzie go na filmie nie widzialem? Sciema?

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI