spot_img

Tak w maju parkowali „mistrzowie”. Zobacz zdjęcia

Majowi „mistrzowie parkowania” zamiast skupić się na przepisach drogowych rozmyślali zapewne o pięknej pogodzie i długich weekendach.

– Gliwiccy kierowcy niezmiennie parkują swoje samochody w sposób, co najmniej zastanawiający – mówią strażnicy miejscy.

Jak co miesiąc, straż miejska przygotowała 10 zdjęć najgorzej zaparkowanych samochodów.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Odnośnie „Parkowania na zieleńcu”: Jaki paragraf jest na takiego „pacjenta”? Bo jak wezwałem SM do samochodów parkujących na trawnikach Placu Grunwaldzkiego, to patrol nie dopatrzył się złamania przepisów…

  2. @ Jacek_P
    też tak miałem i SM mi wytłumaczyła, że jak zieleniec jest zielony to nie wolno parkować, a jak jest już „wyjeżdżony” to trawy się nie niszczy i można.
    Pozwolę sobie nie komentować. Albo nie…
    Jak gość stoi i go walne to źle, jak już leży i go kopnę to OK.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI