r e k l a m a
spot_imgspot_img

„Taka sytuacja utrudnia nam pozyskiwanie inwestorów i turystów”

W ogólnopolskich telewizjach emitowany jest spot promujący 8. Generalne Zgromadzenie WTA w Gliwicach.

Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic, przyznaje, że nasze miasto nie jest powszechnie znane w Polsce. – Polacy kojarzą gdzie jest Rzeszów, Opole, Kielce, ale rzadko kto kojarzy Gliwice. Ludzie są często zdziwieni, gdy dowiadują się, że mamy blisko 200 tysięcy mieszkańców. To utrudnia nam pozyskiwanie inwestorów i turystów – mówi prezydent Frankiewicz. Nowoczesny spot promujący Gliwice zobaczy nawet 15 milionów Polaków. To pierwsza kampania promocyjna miasta realizowana z takim rozmachem.

W kolejnym programie „Prezydencki czwartek” rozmawiamy także o WTA, skrzyżowaniu autostrad oraz Technoparku. – Na wielu mapach węzeł autostrad A1 i A4 zaznaczany jest w pobliżu Katowic – mówi Frankiewicz.

Zobacz „Prezydencki czwartek”

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_08/20120823_prezydencki_10.flv” /]
 

Polecamy: 15 milionów Polaków zobaczy reklamę Gliwic. Zobacz nowy spot

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
euzebiusz
euzebiusz
11 lat temu

Skromny ten Frankiewicz jest…. pozyskał Opla, całą strefę w której jest kilkadziesiąt firm, całe nowe Gliwice gdzie są firmy wysokich technologii, magazyn tesco, centra handlowe dające prace itd a nadal mówi że za mało inwestorów. Według mnie i tak jest ich bardzo dużo i inni mogą o takiej ilości jedynie pomarzyć

normalny
normalny
11 lat temu

Frankiewicz to dobry prezydent mimo że nie wszystko zrobił idealnie. Mamy pracę, mamy gdzie mieszkać, starówka jest remontowana, w każdej dzielnicy basen, sale sportowe, biblioteki. Dlatego nie idę na referendum i nie nabijam frekwencji. Niech głosować na referendum idą tylko niezadowoleni wtedy zobaczymy ilu ich jest.

óshock
óshock
11 lat temu

wszystkie drogi prowadzą do Katowic? nic dziwnego w końcu to jest stolica województwa, a że ciężko stamtąd wyjechać gdziekolwiek to już inna sprawa. z Gliwic da się jechać w każdym kierunku autostradą lub fajną drogą a z katowic wiecznie zapchana gierkówka, dtś do Zabrza, a4 do krakowa lub Wrocławia i w sumie to tyle

Silesian
Silesian
11 lat temu

Dla mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu… wiele mu nie wyszło i jeszcze nie wyjdzie – taka rzeczywistość. Niemniej nie widzę nieuwikłanego w różne koterie kolesiowskie kandydata na jego stanowisko – szanuję takie osoby jak dr Wygoda, Krzyżanowski, Krystynę Sowę i wielu innych z naszego życia polityczno – społecznego. Jednak brak wśród nich prawdziwego lidera, który mógłby poprowadzić takie miasto – a już na pewno gwałtownie polepszyć naszą sytuację, która i tak jest obiektywnie niezła.
Sami referendyści są niekonsekwentni, bo nawet ich plakat wyborczy wskazuje, iż Ci co brali udział w „tym pamiętny referendum” skończą jako dziady…

Szczery
Szczery
11 lat temu

Jak wymagać od ludzi w Polsce by wiedzieli, gdzie leża Gliwice, jak nawet wg grafików telewizji TVS – i ich mapy pogodowej Gliwice leża NA PÓŁNOC OD KATOWIC i pokrywają się z Tarnowskimi Górami!!!!
Pisałem wielokrotnie do TVS i do naszego UM by zwrócili na to uwagę…. po 6 miesiącach nic się nie zmieniło!

tylkofrankiewicz
tylkofrankiewicz
11 lat temu

Po 20 latach swoich rządów prezydent Zygmunt Frankiewicz stwierdza:
„Gliwice nie kojarzą się w Polsce w ogóle lub jeżeli to z przemysłem ciężkim”
Niech każdy sam wyciągnie sobie wnioski.

Men
Men
11 lat temu

@normalny
Generalnie też nie widzę nikogo innego na stanowisku prezydenta miasta ale z tymi basenami to przesada… Generalnie os. Gwardii i Stare Gliwice są zapomniane przez UM.

ka-szka
ka-szka
11 lat temu

os.Gwardii chyba w 100% należy do spóldzielni mieszkaniowej?

Szczery
Szczery
11 lat temu
Reply to  ka-szka

A co to znaczy? To dla osiedli, gdzie działają spółdzielnie nie można niczego zrobić – tam też, np. za SP nr 1 przydałby się basen! jest na to teren i lokalizacja byłaby znakomita!

lipa
lipa
11 lat temu
Reply to  Szczery

Maja super hale, wiec nie narzekaj 😉
W Zernikach takiej nie ma. I jakos nie placze, tylko przejade sie do centrum.

in
in
11 lat temu

Właściwy człowiek na właściwym stanowisku!!

cliper
cliper
11 lat temu

pracuje w firmie gdzie wiekszość pracowników jest spoza Gliwic-każdy z nich z wielkim szacunkiem wyraża sie o władzach miasta i ogromnych dokonaniach i przemianach w naszym miescie

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI