Takiej firmy w strefie jeszcze nie było. Poznajcie Marco (TV)

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_10/20141011_marco.mp4″ /]

Firma Marco powstała w 2000 roku i od początku swego istnienia dostarcza drobne komponenty m.in.: etykiety i naklejki dla elektroniki, automotive, automatyki i branży lotniczej.

Pierwsze kroki przedsiębiorstwo stawiało w jednym z gliwickich biurowców, gdzie grupa przyjaciół z podwórka produkowała etykiety dla krajowych klientów.

Stopniowo rozwijając park maszynowy i zakres oferowanych produktów, firma niejednokrotnie zwiększała swoją sprzedaż o sto procent w skali roku. Przez ostatnie kilka lat firma Marco znajdowała się w Sośnicowicach. Teraz, dzięki otrzymanym grantom unijnym i ulokowaniu swojej inwestycji w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przedsiębiorstwo wybudowało budynek o bardzo przyjaznej bryle architektonicznej, łączący w sobie innowacyjne rozwiązania aranżacyjne z efektywnym i komfortowym środowiskiem pracy.

W zakładzie o powierzchni 4 500 m2 pracuje tylko 40 pracowników generujących przychody na poziomie kilkudziesięciu milionów złotych. Wszyscy pracownicy uczą się w ramach pracy języka angielskiego.

Firma Marco zaprojektowała i wdrożyła w pełni dedykowany system informatyczny, który towarzyszy w codziennej pracy wszystkim członkom załogi – od biura, poprzez produkcję, dział R&D, DTP aż po magazyn.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI