Technopark będzie się rozbudowywał. Ogłoszono przetarg

Gliwicki Park Naukowo-technologiczny czeka rozbudowa.

Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie budynku biurowego wraz z drogą zjazdu, zaplecza parkingowego oraz przyłączy. Roboty będą obejmowały: dojścia i dojazdy, sieci i przyłącza, rekultywację terenów zielonych, roboty elewacyjne wraz ze stolarką, roboty wykończeniowe, instalacje wod-kan, instalacje ogrzewania, instalacje wentylacji, instalacje elektryczne i instalacje klimatyzacji. Do obowiązku wykonawcy należeć będzie również koszt i uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.

Przedmiot zamówienia obejmuje również wycinkę drzew oraz wykonanie nasadzeń.

Prace wykonane zostaną w ramach projektu: „Rozbudowa i doposażenie Parku Naukowo-Technologicznego TECHNOPARK GLIWICE Sp. z o. o. w Gliwicach celem wzmocnienia potencjału dla zwiększenia transferu technologii innowacyjności w regionie dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013”.

nowy budynek 2

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ciekaw
ciekaw
8 lat temu

ale gdzie oni go wybudują / dobudują ?

J_GL
J_GL
8 lat temu

dokładnie na przeciwko wejścia do obecnego, na starych działkach, miedzy Kłodnicą a Inkubatorem Przedsiębiorczości

cliper
cliper
8 lat temu

pięknie ładnie że wszystko się rozwija ale czy ktoś zwrócił uwagę na otoczkę wokół tych pięknych miejsc?przejdziesz za teren i znów polska norma-chaszcze i nijakoś

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI